Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » QBittorentnél nem vagyok...

QBittorentnél nem vagyok aktív teracodon. Mit kell beállítani benne?

Figyelt kérdés
beállítás/bittorrent/torrent ütemezés---ezt pipáljam be és aktív feltöltéseket emeljem fel?

jan. 4. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha nincs ütemezés, akkor korlátlan lesz mindegyik. Ha ütemezed és beállítasz egy limitet, akkor várósorba kerül minden ami ezt meghaladja. Vagy a limitet kell emelni, vagy kikapcsolni az ütemezést.
jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Kapcsolatok 50-100-20-4, lényeg ha nincsenek korlátok akkor megy a feltöltés, vagy lehet távoli hiba is. Nekem a felső 3 a pipa nincs ütemezve.
jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Kapcsolatok 500-100-20-20-ra állítottam. Ütemezést kikapcsoltam. Így kb jó?

Az órákat amúgy számolta eddig is, csökkentek a H&R-él. Csak az arány állt be egy értéken.

jan. 4. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem töltesz vissza adatot, az arányod sem tud változni. Ha beállítottad a számokat, majd kikapcsoltad az ütemezést, akkor azt jelenti hogy a számok semmit nem jelentenek, mert nem aktív az a modul.
jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi. csak azt nem értem, hogy aktívnak jelöl.

[link]

Nem nagyon értek a beállításokhoz, mint látszik. Most bekapcsoltam az ütemezést akkor.

UpnP be van pipálva. Vodafonos vagyok. nCore-on semmi gondom nem volt soha.

jan. 4. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ütemezésnek semmi köze nincs az aktív/passzív kapcsolathoz, ha azt jelzi az oldal abban a dobozban. Az aktív csak annyit jelent, hogy nyitva van a port a tűzfalon/kliensben/routerben és csatlakozni tudnak rád. De ténylegesen csak akkor fognak rád csatlakozni, ha van lesz új letöltő a torrenteknél és seedben tartod a torrentet. Adatforgalmazás csak akkor lesz, ha rád kapcsolódik egy letöltő, és nem más feltöltőkre - ezt nem tudod szabályozni azon kívül, hogy fut a torrent és nincs lekorlátozva a sebessége.
jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
jan. 4. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!