Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges, hogy valaki nem...

Lehetséges, hogy valaki nem aktív éjjel, mégis elérhetőnek jelzi ?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm hajnal 1-2 körül zöld volt és állítása szerint este 10 után nem szokta nézni, sőt, ki is jelentkezik elvileg telefonon.
2023. jún. 8. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
2023. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért? Belépés nélkül? Hogyan?
2023. jún. 8. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

A "miért"-re nem tudom a választ. De konkrétan megtörtént, szüleimmel élek egy házban, én éjjel 2-kor láttam, hogy anyám online. Furcsa, mert ritkán szokott éjfél után ébren lenni. Gondoltam, biztosan bekapcsolva felejtette a gépét, esetleg elaludt gépezés közben, szóval átmentem a szobájába, de szépen aludt, a gépe meg ki volt kapcsolva. (Nem csak alvó módban, bár akkor sem jelezhetné elérhetőnek, hanem kikapcsolva.) Megnéztem a leptopját is, az is ki volt kapcsolva. Okostelefonja meg nincs, hogy esetleg az zavarna be.

Szóval hogy miért történhetett meg? Nem tudom. De láttam, hogy megtörtént.

2023. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rám is írtak -gondolva fent vagyok- , holott minden ki volt kapcsolva
2023. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
ez mar vagy a 20. ilyen kerdes... most tenyleg ilyen nehez hasznalni azt a franya keresot????
2023. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Ma is. Anyám csütörtök este volt utoljára bejelentkezve, aztán bezárta a böngészőt, kikapcsolta a gépét, és ment aludni. Ma dolgozott, hosszúnapos volt, be sem kapcsolta a gépét. Fb-n mégis csütörtök óta online.

Van ilyen. A Fb nem mindig érzékeli pontosan, hogy ki online, és ki nem.

2023. jún. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!