Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Viberen ha nem látom azt...

A Viberen ha nem látom azt ,hogy az illető mikor volt aktív utoljára, akkor tiltva vagyok nála ? Ha tiltva vagyok, kiadja az üzenet írás lehetőséget ? Meg is lehet írni a levelet ,csak nem kapja meg ?

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 15:43
 1/2 anonim válasza:

Gondolom már tárgytalan, de hátha most is segíthet valakinek..

Ha letiltanak, azt te nem látod. Ugyanúgy tudsz neki írni, csak szimplán nem kapja meg. Semmilyen figyelmeztető üzenetet nem kapsz, mint pl messengeren az "erre az üzenetre nem tudsz válaszolni", sőt, a két kis szürke pipa is megjelenik, hisz az üzenetet elküldted, de kiszűrte a rendszer.

Az, hogy nem látod mikor volt aktív, vagy hogy nem színeződik ki a pipa, ha látta sem, valószínűleg annyit jelent, hogy kikapcsolta a láthatóságát és a "látta" állapot megosztását!

ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem ugyanaz a kérdés,de az állapotjelző mennyire pontos?

Gyakran (naponta többször is) kiírja az ismerőseim számára, hogy elérhető vagyok vagy hogy megtekintve x:y-kor, pedig van,hogy napokig be sem lépek,így az üzeneteiket sem olvasom.

máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!