Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox + uBlock Origin-nal...

Firefox + uBlock Origin-nal ha be vagyok jelentkezve Youtube-ba nem megy, de ha kijelentkeztem akkor gond nélkül megy reklám mentesen, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Miért megy reklám mentesen a Youtube ha ki vagyok jelentkezve? Ugyan azt a böngészőt használom és a blokkoló is ugyan úgy funkcionál.

Válaszokat előre is köszi.



2023. okt. 27. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Mert a YT szépen blokkolja az ingyenélőket :)
2023. okt. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Frissítsd az uBlockot a legujabbra


uBlock filters – Quick fixes ezt a listát frissítsd

Több info:


[link]

2023. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Azért mert a Youtubon bevezettek egy számlálót. Ez alapesetben a Googles email címedhez mér (abba írja bele az adatokat) és ha látja hogy x ideje reklámblokkolót használsz, akkor nem engedi tovább megkerülni. A Google Chrome-ban is lehetséges lesz egy ilyen beépített számlálás.


Jelenleg működő megoldás az ha nem vagy bejelentkezve e-mail címmel, és az is valószínű hogy idővel más böngészőre (brave, firefox, edge) kell váltani majd (a goggle chrome-ról) hogy továbbra is működjön reklám mentesen. (Reklám blokkolóként is már csak ublock origint - vagy adguard-ot érdemes használni.)

2023. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Firefox-ot használok és igen úgy működik ha nem vagyok bejelentkezve.
2023. okt. 28. 12:51
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Bejelentkezve már nem fog működni (gmail-al) mert ott a Youtube látja mit csinálsz ergo rögzíti. És ha túllépsz egy általuk felállított határon akkor többé nem engedi.
2023. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Letöröltem uBlock origin-t és úgyan úgy nem megy bejelentkezve. Lehet most a Decentraleyes kiegészítővel van problémája.
2023. okt. 28. 13:00
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Használd bejelentkezés nélkül ;)

Vagy jelentkezz be ide - ez még működik

[link]

2023. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Másik fórumon most olvastam hogy brave böngészővel működhet gmailos email címmel bejelentkezve is. Hogy meddig az mondjuk szerintem kérdéses. Minden esetre ez is megér egy próbát...
2023. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha törlök mindenféle kiegészítőt és bejelentkezek, akkor se fog soha többet működni? Végleg bannolva leszek?
2023. okt. 28. 13:19
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

Ha törölsz minden ilyesmi bővítményt akkor elvileg jónak kell lennie. De ilyenkor ajánlott teljesen leszedni a böngészőt is, és visszatelepíteni mert maradhat benne valami "szemét" amire azt hiszi még mindig használod!

Végleg nem lehetsz bannolva mert elvileg ha nézed a reklámot akkor nem kéne hogy variáljon.

2023. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!