Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mostanában miért jelenik a...

Mostanában miért jelenik a Facen sokszor hogy neked javasoltak vagy hirdetések? vírus vagy valami Face büntetés?

Figyelt kérdés

Mostanában amikor felnézek a facera, sokszor jelenek meg hirdetések vagy nekem javasoltak kategóriák, alig látom a barátaim fontos bejegyzéseimet, mind telon, asztali laptopon is.


Ez valami vírus okozza? vagy ez egy Face büntetés? valaki más tapasztalta ezeket..?

Tudom hogy jönni fognak hogy ne használd, van facen kívül élet, satöbbi.



2023. aug. 25. 17:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Vírusírtom nem jelez semmit, illetve, nem osztok meg szabály ellenes posztokat, vagy nem írok ilyen bejegyzéseket..
2023. aug. 25. 17:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Marketing
2023. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem amit mondasz, ez nem új dolog, már 7-8 évvel ezelőtt is hosszú percekig görgettem mire láttam bármit az ismerőseimtől.
2023. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!