Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetes sebességet hol...

Az internetes sebességet hol kell mérni?

Figyelt kérdés
Nekünk elvileg 8 megás csomagunk van, de a speedttestnet csak 3.97-t mér. A szolgáltató azt mondja, hogy megnézte bent a központban és kijön a 8 Mgbs, magyarul a speedtest nem mér jól Hogyan tudom én ezt itthonról leellenőrizni?
2010. okt. 12. 10:02
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
nem feltétlenül... attol függ hogy szeded le... ha torrentezel akkor nem csak a net sebességedtől függ hanem h mennyien seedelik vissza... de a speedtest meg a másik az rendesen megmutatja... nem véletlen h mind2 helyen ugyan annyit írt nem gondolod?
2010. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezzel is:

www.yoneked.hu

jobb oldalon van egy sebességmérő, a pillanatnyi sebességet mutatja. Érdemes többször ráindítani. Nekem bejött, reklamáltam is, utána megcsinálták és jó lett.

2010. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
13:25! Bárhol mérem, mindenhol annyi, 3.96. Csak a szolgáltató próbált lerázni avval, hogy a speedtest.net nem jó.
2010. okt. 12. 13:37
 14/21 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem olvastad el a válaszomat(második válaszoló vagyok)
2010. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Elolvastam és tudom, hogy nem pont 8 megának kell lennie, de szerintem az ígért 8 Mgbs és az én 3.96-osom között elég nagy különbség van.Létezik, hogy csak ennyi kell legyen? Akkor miért nem tájékoztatnak erről? Férjem órákon át beszélt velük. Én tulajdonképpen a szolgáltatóra vagyok felháborodva, hogy miért ígérnek valamit, ami nem így van.
2010. okt. 12. 15:42
 16/21 anonim ***** válasza:
Második vagyok:nekünk régen 512kb csomagunk volt ami a valós sebessége 64 kb volt!
2010. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Na, ugye? Már 6.56 megabit/s. Javítottak rajta, de ha nem szólunk, nem ellenőrizzük le mi magunk, akkor ki tudja meddig maradt volna a 3.54-es és fizetjük a gyorsabb csomagot.
2010. okt. 13. 15:11
 18/21 anonim ***** válasza:

Akkor szerencséd volt,hogy megcsinálták,mert a szolgáltató(legalább is itt Magyarországon) szarik az előfizetőkre,mintha nem belőlünk élnének.

Engem állandóan korlátoz az UPC.

8000 ft-ot fizetek havonta a netért,de minek....

Én többször nem szólok írok a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóságnak hátha lesz valami.

Az a baj,hogy váltanék szolgáltatót,de a Digi errefelé nem húzza a kábelét.

2010. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

örülök hogy tudtunk segíteni

Üdv Gerely :)

2010. okt. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

aftercooler! Ugyanaz a történet. Mi is a UPC-nél vagyunk és váltani szerettünk volna, mert lejárt a szerződés, de a Digi nem húzza errefelé a kábelét, meg a hölgy annyira kedves volt a UPC-nél, hogy meggyőzött és így maradtunk náluk.


Gergely! Te talán a UPC-nél vagy? :))

2010. okt. 14. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!