Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha rámegyek valaki...

Facebookon ha rámegyek valaki profiljára rögtön bejelöli ez miért van próbáltam ezt kikapcsolni de sehol nem tudom valaki esetleg tudja? Nagyon kellemetlen hogy mindenkit bejelölök.

Figyelt kérdés
Csak a telefonomon csinálja ha gépen vagyok bejelentkezve akkor nem. Akkor most a telefonnal van a baj? Nem rég kezdte el nem állítottam el semmit.

2023. máj. 12. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy számítástechnikai hiba, ha a megfelelő kategóriát megnyitod akkor 20 ugyanilyen kérdést találsz, azaz a hiba tömegesen fordul elő. Ne használd, amíg nem javítják ki.
2023. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Jobban jársz, ha előbb ráirsz, üdvözlöd, és leírod, hogy ki vagy..és utána jelölgetitek be egymást. Sosem értettem azokat akik boldog-boldogtalant bevesznek "mint ismerős" ismerős az akit valóban ismert.
2023. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálja, valami bug lehet
2023. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy hirportálok még nincsenek tele ezzel a hirrel.
2023. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már nem csinálja ezt végre.
2023. máj. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!