Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore regisztráció hogyan...

Ncore regisztráció hogyan működik?

Figyelt kérdés

Sajnos mióta megszűnt a microbit nem tudok hova regisztrálni.

Az Ncore oldalon gondolom nincs nyílt regisztráció vagy szokott lenni?

Oda azt mondják, hogy csak meghívóval lehet bejutni de honnan szerezzek mikor nincs olyan ismerősöm akinek lenne, vagy csak nem akarnak adni, nem tudom. A microbiten kb. 300 TB feltöltött adatmennyiségem volt mikor lekapcsolták őket. Vagy van olyan torrent oldal ami már régóta üzemel, és érdemes hosszútávra gondolkodni?


2023. ápr. 12. 22:05
1 2
 11/17 anonim válasza:
68%

Diablo bevált?

Érdemes regisztrálnom?

2023. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jó. Itt nincs arány alapú kirúgás. Annyi, hogy rang függő, hogy mennyit tölthetsz le egyszerre. Viszont ha el tűnik seedkötelezett torrentekből, akkor újra tölthetsz le. Rengeteg reklám van az oldalon, de valamiből fent kell tartani az oldalt. Szerintem érdemes regisztrálni.
2023. jún. 18. 14:06
 13/17 anonim válasza:
68%

Rákerestem.

Meghívó kódot kér.

Tudnál segíteni egy belépő koddal?

2023. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én még nem tudok meghívót küldeni sajnos mert még nagyon új vagyok. Nincs meghívóm.
2023. jún. 19. 17:14
 15/17 A kérdező kommentje:

Alul töltsd ki a regisztrációs űrlapot. Elvileg még mindig szabad regisztráció van.

Kódot csak akkor kell megadni, hogy ha kóddal regisztrálsz. Ha kitöltöd az űrlapot, utána kapsz egy emailt.

2023. jún. 19. 17:37
 16/17 anonim válasza:
Diablon még lehet regisztrálni?
2023. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16/ Igen, lehet.
2023. jún. 24. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!