Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik e-mail szolgáltatót...

Melyik e-mail szolgáltatót ajánljátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék ha röviden meg is indokolnátok!

Thx!


2010. okt. 7. 11:24
1 2
 11/18 anonim válasza:
citromail-t vagy hotmail-t ajánlom, a hotmail-en még chat-elni is tudsz.
2011. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hotmailen te biztos nem fogsz chat-elni, talán a windows live messenger-ben vagy régebbi nevén MSN-ben.Ha hazai levelezőklienst akarsz akkor freemail vagy citromail.Külföldinek gmail vagy hotmail.
2011. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
csakhogy már a hotmail-en is fent van a messenger, így lehet chat-elni. :P
2011. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én a Gmailt ajánlanám!


HTTPS titkosítást használva tudod kezelni a leveleid, tehát biztonságos. A Spam szűrője tökéletes. A tárhely mérete naponta növekszik. Minden e-mailt elküld, és minden meg is érkezik rá.


1 éve váltottam kb. Hotmailról, megérte!

2011. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Az az egyik legnagyobb baj a gmail-lal szerintem, hogy már az összes jó felhasználónév foglalt.

A pontokat (.) pedig úgy veszi mintha nem is lennének, tehát még kevesebb a választható lehetőség. Mindenféle számokkal meg nem akarom telenyomni.

2011. márc. 27. 20:20
 16/18 anonim ***** válasza:

Jó felhasználó név?


Hát legyél kreatív ecsém.Én annó egy olyan felhasználó nevet találtam ki,amivel eddig még soha sehol nem regeltek.

Akárhol akarok regelni mindég tudok vele és jól is hangzik.


Van egy másik felhasználó nevem amit nem rég találtam ki MMO játékokra.Azzal is eddig minden MMO játékban tudtam regelni és jól is hangzik.


Még egyszer sem fordult elő hogy ezzel a 2 névvel ne tudtam volna regelni valahol mert foglalt..


Szóval ez hogy "hát de minden jó felhasználó név foglalt" azért elég gyenge és gyerekes kifogás arra hogy miért nem akarsz googlemailt.


Ha ilyen alapon akarsz döntetni akkor felesleges a kérdés.Mondhatunk bármilyen jó levelező rendszert,ha tényleg jó akkor a legközismertebb nevek már foglaltak lesznek.Mozgasd meg a fantáziád,használj idegen kifejezéseket is és biztos hogy találni fogsz olyan felhasználó nevet ami jól hangzik és nem kel számokat használni meg különböző jeleket...


Saját magad találj ki valamit és nem olyasmit amit már olvastál valahol...

2011. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem voltam egyértelmű.

Nem mindenféle hülye nevekben gondolkozok, hanem a saját nevemben, mert egy e-mail címet nagyon sok emberrel történő levelezésre használhatja a tulaja.

2011. márc. 27. 23:16
 18/18 anonim ***** válasza:

Olyan levelező rendszert ahol a saját neveddel tudsz regelni az életben nem találsz ,ha igen akkor az egy *ar levelező rendszer amit alig használnak "páran"...


A legelterjedtebb:


googlemail

hotmail

yahoo

AOL

Inbox

Fastmail

Mail

Lycosmail

Care2

Zenbe

GMX

Gawab

Kb ebben a sorrendben (gmail a legjobb)


Az itthoni levelező rendszerek labdába sem rúgnak,de ha érdekel ezek a legelterjedtebbek:


freemail

citromail

indamail

kukacmail

vizslamail

nincsmail

postafiok


Sok sikert hozzá.

2011. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!