Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik e-mail szolgáltatót...

Melyik e-mail szolgáltatót ajánljátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék ha röviden meg is indokolnátok!

Thx!


2010. okt. 7. 11:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ha csak e-mail akarsz, akkor bármelyik, de ha kell pár plusz funkció (dokumentum kezelés, PPS megnyitás, hang-, videó-, chat- funkció használata.....: Gmail szolgáltatás.


Próbáld ki, az a legjobb, ha magad tapasztalod ki ( nekem gmail van, nekem az jött be a legjobban).

2010. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 P.O.C. ***** válasza:

Maximálisan egyetértek az elsővel.


Én is a Google Mail -t ajánlom. Van saját Spam szűrője gyors, megbízható, nagy tárhellyel rendelkezik, és ami a legjobban tetszik azaz SMTP támogatás. Sajnos a legtöbb Mail szolgáltató szőrözik vele, biztonsági kockázat maszlagra hivatkozva. Gmail -el nem kell Internetszolgáltatóm SMTP -jével kínlódnom, ráadásul a legtöbb levelező program automatikusan bekonfigurálja.

2010. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor baállok harmadiknak, szintén gmailes vagyok. Szerintem ez a legjobban kezelhető, e-mail rendszer, és a postafiókok talán itt a leginkább személyre szabhatóak. Ha levelezőprogramod van, akkor mindenképp ezt ajánlom, mert a legtöbb felismeri és automatikusan beállítja az imap-ot, nem neked kell vesződni vele (persze csak, miután a gmail beállításokban engedélyezted).
2010. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ha levelezőprogramom van, akkor a plusz funkciók teljesen feleslegesek.

A gmail -ban ami nem tetszik, hogy összefűzi a leveleket.

2010. okt. 7. 14:02
 5/18 anonim ***** válasza:

Hogy feleslegesek?


Én nem hinném.

Rendszeresen megyek az országban össze vissza, nekem az a jó, hogy akárhol fellépek, és kapok egy doc, excel, ... fájlt, ott át tudom szerkeszteni, vagyis elkészíteni a munkámat, és el is tudom küldeni a kívánt helyre.


Az 1 giga ingyenes képtárhelyet jól lehet használni, mivel Pesten, Szegeden, Ausztriában is élnek ismerősök, rokonok.


Ha egy PPS fájlt küldenek, nem kell letöltenem, vagy más progit használnom a megnézéséhez.


Ingyenes weboldal is készíthető ( szintén 1 giga szabad tárterület )


Az hogy összefűzi a leveleket, éppen hogy hasznos a számomra, mivel így egyszerűbben tudom keresni egy (RE:RE:RE:RE:RE:RE)-vel kezdődő levél címzettjét, és tartalmát (freemailnél régen volt olyan levelem, ahol 34! "Re" volt !).


A Leveleket 5 évig őrzik meg, de bármikor kimenthető a gépre egy másik progival a winyóra a tartalma (outlook).


Ez csak pár jól használható funkciója volt.....


Címkék kezelése ( csoportosítása a leveleknek), beszélgetés( chat, hang vagy videó útján), egyéni beállítások (háttér, kinézet), segédek( be és kikapcsolási lehetősége, helyesírás ellenőrzés......).


De ha jól értem, neked is van, szerintem egy próbát megér


:-))

2010. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Végül is igazad van.

De előbb arra (is) utaltam, hogy ha levelezőprogramot használok (pl: Outlook, Thunderbird) akkor egy csomó funkcióra semmi szükség és nem is tudom kihasználni.

2010. okt. 7. 22:21
 7/18 anonim ***** válasza:

Igazad van, jogos az elgondolásod, viszont:


Ha ezeket mind tudja az e-mail kliensed, akkor a gépen nem kell 8-12 féle programnak foglalnia a helyet, és használatukat sem kell megtanulni.



-Webszerkesztő program (20-300 megabájt)

-e-mail kliens (2-10 megabájt)

-fotótár, szerkesztő program (5-30 megabájt)

-naptár/szervező program (2-60 megabájt)

-dokumentumszerkesztő program (10-600 megabájt)

- és még sok más...


Nem istenitem a google szolgáltatás csomagjait, de be lehet látni, hogy tényleg azért készítették, fejlesztették, hogy nekünk, egyszerű felhasználóknak könnyebb legyen.

A legjobb benne, hogy ingyenes ( max. tárhelyet lehet venni,ha kevés lesz(, míg a gépre telepítendő programok nagy többsége fizetős, vagy ha ingyenes, korlátozva van, vagy használhatatlan.

2010. okt. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Talán a mailbox.hu email szolgáltatót ajánlanám. A hátterét a google adja, de szerintem sokkal jobb, fejlettebb.
2010. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
csak a gmail. a hazai levelezőrendszerek egyenlőek a 0-val.
2011. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

e-mail szolgáltatóknál azt sem árt figyelembe venni hogy mennyire stabil,biztonságos és megbízható.Illetve web böngészőkkel mennyire kompatibilis.


A fentiekhez hasonlóan én is a googlemail-t ajánlom,mert gyors stabil soha semmi gondom nem volt vele mint:


-nem ment el az e-mail

-nem jött meg az e-mail

-nem tölt be az vagy az

-lassan tölt be,lefagy..stb


Még soha semmi ilyesmit nem tapasztaltam googlemail-el.

És böngészők körében sem volt problémám:


InternetExplorer

Firefox

Opera

Safari

Netscape

Google Chrome


Eddig minden böngészőben tökéletesen meg tudtam nyitni,mobilon is.

Biztonság szempontjából is kimagasló a googlemail.

Nagyon sok szolgáltatást kínál a googlemail.Igaz azt írtad ezekre nincs szükséged,de nem is mondja senki hogy kötelező használni őket,szóval...


Az pedig hogy a levelek össze fűzi,nekem személy szerint nagyon tetszik és hasznos.Sokkal átláthatóbb,rendezettebb.

Például ha valakivel hosszasan e-mail ezek egy témában akkor azok a levelek mind egy helyre kerülnek.És ha mondjuk nem akarom törölni őket,akkor csak egyetlen "szöveg sávot" foglal a levelezésem amire rá kattintva meg tekinthetem a leveleket és nem egy fél oldalt esetleg kettőt vagy többet foglalnak a levelek.És így nem is kavarodnak össze más levelekkel.Ha a későbbiekben vissza akarom nézni hogy mit is írtak vagy én mit is írtam akkor nem kell át kutassak több tucat vagy több 100 levelet gondolkozva a dátumon,hogy mikor is írtam vagy írták.Ott van egy helyen az egész..Szerintem ez nagyon hasznos.Lényegében olyan mintha egy fórumon leveleznél.Szépen ott van minden egy helyen,feltéve hogy akivel levelezel az "válaszként" küldi vagy ha te "válaszként" küldöd.Nem értem mivel jobb hogy egy levelezés szét van szóródva az e-mail fiókban és más levelezésekkel keveredik....De persze ha ez neked nagyon nem jön be,akkor csak mint az extra szolgáltatások esetében ezt sem kötelező használni.Csak annyi a dolgod hogy nem "válaszként" írsz vissza egy üzenetre és akinek írsz meg kéred hogy ne "válaszként" írjon vissza.És máris minden egyes levél amit írsz vagy amit kapsz külön-külön fog szerepelni a fiókodban.


Én a googlemailt csak ajánlani tudom.

Őszintén szólva én a gyorsasága miatt kedveltem meg mert mobil netet használtam ami ügye elég lassú (150-300kb/s)

de a googlemail abszolút gond nélkül be jött még más e-mail fiókok iszonyat lassúak voltak.Például a freemail volt hogy 10 perc alatt töltött be és ez még csak a be jelentkezés.Volt hogy egyszerűen nem bírtam e-mailt írni mert a szöveg mező egyszerűen nem töltött be.Ekkor váltottam a googlemail-re.Nekem is szokatlan volt először hogy a leveleket össze fűzi,de mára annyira megkedveltem hogy már nem is akarok olyan e-mail fiókot használni amiben nem lehet össze fűzni az e-mail eket.Nagyon megkedveltem.


Szerintem adj neki egy esélyt.

2011. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!