Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi hitelt szeretnék...

Személyi hitelt szeretnék felvenni 500. 000 Ft értékben. Melyik bankot van szolgáltatót ajánljátok?

Figyelt kérdés
A Cofidist nézegettem, illetve az OTP-nél van a bankszámlám. Ha van tapasztalatotok ezeknél, légyszi összátok meg illetve egyéb kedvező ajánlatok is érdekelnének.
2009. nov. 24. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5 banknál voltam,másfél éve dolgozok,nincs hitelem,nem vagyok bár listás,a jövedelmem 96 ezer havonta,és nem kaptam
2009. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bíztató... :-(
2009. nov. 24. 12:52
 3/11 anonim válasza:

OTP-nél max a fizetésed 5X-t tudod jobb esetben elintézni. Amúgy ma személyi kölcsönt felvenni szinte lehetetlen, mert nincs mögötte fedezet.

ha szeretnél segítséget, írj pü-t ;)

2009. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mennyi a havi nettód?

Mióta dolgozol?

Hány éves vagy?

Az OTP-s folyószámládon látszik-e valamilyen egyéb hiteltörlesztése?

Van hitelkereted? Hitelkártyád?

Szokott-e mínuszban lenni a számlád?

Hol laksz?

Ha ezeket megválaszolod, (akár privátban), akkor tudok tanácsot adni.

2009. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tegnap délután 4-kor adtam le egy hitelkérelmet Személyi kölcsönre.

Ma délelőtt szóltak telefonon, hogy mikor érne rá az ügyfelem szerződni?

2009. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jó neked,nekem is segithetne valaki,táppénzen vagyok most igy lehetetlen
2009. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tegnap délután besétáltam az OTP-be, hogy megkérdezzem hogysmint menne a dolog, 40 perc múlva kisétáltam számlámon a pénzzel :O

Semmilyen bizonylatot, igazolást nem kértek, állítólag azért, mert náluk van a számlám, oda megy a fizetésem. Csak ki kellett töltenem a nyomtatványokat és kész is volt. És még ajándékot is kaptam :-)

2009. nov. 26. 10:00
 8/11 anonim ***** válasza:
de jó meked,nem tudom nekm miért nem adnak:-(
2009. nov. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló. Van néhány alapfeltétel, amit minden bank elvár a személyi kölcsönnél:

- megfelelő életkor

- min. 2 hónapos működő, aktív bankszámla múlt.

- megfelelő munkahely

- megfelelően hosszú munkaviszony

- megfelelő jövedelem


(BÁR státusz kizáró)


Mindezeket együttesen vizsgálják és ha pl minden feltételnél épp csak a minimumot éred le, ha ezek mellé még pl albérletben élsz, nincs semmiféle vagyontárgyad, ingatlanod, akkor alapból elutasítják a hitelkérelmet.

2009. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem tudtok valamit ajánlani?

22 éves vagyok munkaugytől kapok havonta 39.200 ft ot semmit nem kell fizetnem szóval egész mehetne a hitelre

és 300.000 ft ot szeretnék felvenni nagyon sokáig kapom ezt az összeget .

kérlek segitsetek sürgősen kellene az összeg bármilyen megoldás érdekell az se számit ha nagy a kamat!!

2010. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!