Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam egy emailt a Prime-tól...

Kaptam egy emailt a Prime-tól hogy az előfizetésem díját nem tudták levonni valamiért, szerepelt a levélben egy link, rákattintam és a Google Docs-ba vezetett de ott nem nyitott meg semmit. Mi volt ez?

Figyelt kérdés

Régebben volt Prime előfizetésem de már lemondtam.

Azóta ezt az emailt az Outlook is törölte nálam.


Vírus lehetett? Jár valamilyen kockázattal, hogy megnyitottam a linket?



2023. márc. 7. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hoax mail
2023. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet te irtad lehet nem de ha nem te irtad ezt is, akkor ezeket tudom ajanlani amik itt is vannak: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..
2023. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha lemondtad korábban, akkor 100% kamuemail volt, remélem nem adtál meg semmilyen adatot! Érdemes lenne egy vírusirtás is! Engem hetek óta bombáznak Netflix előfizetéssel, hogy nem fizettem be a díjat, vagy törölnek emiatt, vagy nálam sem tudták levonni az összeget, holott soha az életben nem volt náluk még csak regisztrációm sem (meg amúgy más streamingszolgáltatónál sem). Ha a jövőben ilyesmi emailt kapsz, ellenőrizd az email címet, már ott ki szokott derülni, hogy hamis a cím, ha meg 100% egyezik az amazonos elérhetőségekkel, akko az amazonnal beszélj, én ugyan Kindle ebook kapcsán ismerem őket csak, de nagyon kiterjedt, gyors és normális az ügyfélszolgálata.
2023. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!