Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1 napja feltörték a CSGO...

Máté_29 kérdése:

1 napja feltörték a CSGO accountomat megváltoztatták az e-mail címet, és a jelszót is, az én e-mail címemre be tudok lépni amivel regisztráltam steamre. írtam a supportnak, szerintetek vissza tudják adni az accomat?

Figyelt kérdés
A csaló e-mailcíméből egy részletet látok amikor hitelesítést tudnék küldeni, elküldtem ezen kívűl a megvásárolt fizikai CD kulcsot lefényképezve mellette tintával odaírtam a támogatási jegyem számát hogy tuti enyém az acc. Valamint küldtem még email képernyőképet egy egy Visa kártyás refundról, illetve InstantGaminges vásárlásról a steam kulcsal együtt. Mit gondoltok van esély? Az első üzenetemre 2 óra mulva válaszolt a support, de a másodikra már 7 órája semmi válasz... :/

2022. szept. 3. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Authenticatort tedd rá, aztán többet sehogy sem tudják ellopni :)
2022. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, csak ezt ajánlom. Kétlépcsős azonosítás a Steam appal. Nálam ugyanez megvan a Windowshoz és a Battle.net-hez is, korábban a Google fiókomon is volt.


Nem tudom, hogy hogyan törték fel, de nekem gyanús, hogy sok helyre használod ugyanazt a jelszót. Ez nem lehetséges?


Próbálj mindenhová más-más, bonyolultabb jelszavat használni és lehetőleg ne a böngészőben tárold őket. Nálam őskori módszerrel egy zsebnoteszba van felírva minden, ha esetleg elfelejteném valamelyiket.


Másik megoldás a Bitwarden kiegészítő használata a böngésződhöz. Egy mesterjelszóval be tudsz lépni a kiegbe és onnan tudod a különböző honlapokhoz beillesztgetni a felhasználónév+jelszó kombinációkat.


Ugyanígy egy biztonságosabb böngészőt is érdemes lenne kipróbálni, pl. a Librewolf, a Brave, vagy akár már az új Microsoft Edge is jó választások.

2022. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!