Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1 napja feltörték a CSGO...

Máté_29 kérdése:

1 napja feltörték a CSGO accountomat megváltoztatták az e-mail címet, és a jelszót is, az én e-mail címemre be tudok lépni amivel regisztráltam steamre. írtam a supportnak, szerintetek vissza tudják adni az accomat?

Figyelt kérdés
A csaló e-mailcíméből egy részletet látok amikor hitelesítést tudnék küldeni, elküldtem ezen kívűl a megvásárolt fizikai CD kulcsot lefényképezve mellette tintával odaírtam a támogatási jegyem számát hogy tuti enyém az acc. Valamint küldtem még email képernyőképet egy egy Visa kártyás refundról, illetve InstantGaminges vásárlásról a steam kulcsal együtt. Mit gondoltok van esély? Az első üzenetemre 2 óra mulva válaszolt a support, de a másodikra már 7 órája semmi válasz... :/

2022. szept. 3. 21:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Időszakonként elindul magától a 'PowerShell' 1-1 másodpercre A Windows Biztonság azt írja nincs jelenleg veszélyforrás, de a védelmi előzményekben 5db súgyos Veszélyforrást ír mindegyik karanténba/blokkolva/törölve van. (Nincs letöltve vírusírtó)

Szerintetek lehet ehhez köze a fent említett dologhoz?

Újrarakjam a windowst?

2022. szept. 3. 22:06
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Hétvége van, ott sem ülnek egész nap ilyenkor benn, lehet csak hétfőn írnak.
2022. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Javaslok egy újratelepítést, ne felejtsd el törölni a mostani rendszerparticiót és a többi kicsit is, hogy tiszta telepítés legyen.
2022. szept. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg visszakapod utána tegyed fel telóra a steam appját és állítsd be az authenticatort, onnantól kezdve lehetetlen lesz ellopni.
2022. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kapod, nekem is 3 napig tartott a folyamat míg visszakaptam.
2022. szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lenne még egy kérdésem:

Át lettek rakva a steamtől való értesítések a kukába az e-mailek közül, azt hogyan tudom visszarakni hogy a beérkező levelekhez jöjjön?

2022. szept. 4. 18:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát a kukában kipipálod ami kell és valahol lesz olyan opcio hogy athelyezés, ott kivalasztod a beérkezö leveleket.
2022. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az megvan, de az ÚJONNAN érkező üzeneteket a steamtól valamiért a kukába helyezi és olvasatlannak is jelöli
2022. szept. 5. 00:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Asszem megvan, beírom a fenti keresőbe ezesetben a 'steam' kulcsszót, majd a kereső jobb oldalán rámegyek a 'keresési beállítások megjelenítése' fülre, majd előjön egy ablak annak az alján ott van, hogy szűrő létrehozása, és ott lehet
2022. szept. 5. 00:56
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, visszaírtak visszaadták az accom, és semmit megmaradtak a skinek, ládák is ❤
2022. szept. 5. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!