Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet az, hogy az Instagr...

Hogy lehet az, hogy az Instagram akaratomon kívül a nevemben követésre jelöl egy csomó ismeretlent? Van arra lehetőség, hogy ezen ismeretlen személyektől és a nem kívánt tömeges küldeményektől egyszerű módon megszabaduljak?

Figyelt kérdés

Már többszáz ilyen személyt követek. Ennek folyományaként csak úgy ömlenek az oldalamra a nem kívánt fotók és kis videók.

Elkezdtem egyesével megszüntetni a személyek követési lehetőségét, de ezek nagy száma miatt reménytelennek tűnik.... A jelenlegi oldalamat nem szeretném megszüntetni. Lehetséges, hogy új profil készítésekor ugyanez a helyzet előáll. Talán nálam lehet valahol valami beállítási probléma?



2022. júl. 12. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy valami beállítási probléma. Nekem ilyen gondom nem volt soha.
2022. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a dolog előzménye?

Telepítettél-e mostanában valamilyen appot, amilyik kérte a hozzáférést az adataidhoz?

Leírtad-e nyilvános helyre az e-mail címed?

Kiszivárogtak-e az adataid?

ezt itt tudod ellenőrizni:

[link]

2022. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az értékes segítségeket.


- Igen, elképzelhető, hogy valami beállítási probléma adódott, a kérdésem éppen erre is irányult. Örülök, hogy Neked nem volt ilyen gondod!


- Sajnos arra már nem emlékszem, hogy néhány héten belül, ha telepítettem valamit, kértek-e hozzáférést az adataimhoz - nem gondolom, hogy megadtam volna, ilyenekkel eléggé bizalmatlan vagyok.


- Az e-mail címemet biztos, hogy nem írtam le nyilvános helyen.


- Külön köszönöm a kiszivárgást vizsgáló értékes linket! A vizsgálat eredménye: "3 adatszivárgást észleltek, és nem találtak beillesztést ..." Lehetséges, hogy itt keletkezett a hiba, bár a "...nem találtak beillesztést..." megjegyzést nem tudom értelmezni. Minden esetre, alkalmazom a "...feliratkozás az érzékeny adatsértésekre..." lehetőséghez.


Köszönet mindenért!

2022. júl. 12. 11:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!