Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook marketplace-n...

Tudni akkaró kérdése:

A facebook marketplace-n menyire biztonságos az előreutálás?

Figyelt kérdés

szeretnék venni egy terméket de az eladó előre kéri a pénzt

az eladónak vannak értékelési?

az megoldható ha a felélt fizetem ki és mikor megjött a csomag a másik felélt?



2022. jún. 18. 14:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Én már vettem pár dolgok, mindet személyes átvétellel, semmi gond nem volt. Ismerek olyat aki előreutalta egy iPhone árát és rábszott :D
2022. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Menj érte személyesen autóval.

Cím: Olaszliszka, Sikátor köz 22, hátul a földút végén a bozótosnál. Találkozás este 11-kor. :P

2022. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
A facebook marketplace tele van csalóval. Ne utalj előre.
2022. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

En nem utalok elore ha draga termekrol van szo.

Utanvet es problem solved

2022. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
Sokan csinálják hogy megrendelik utánvéttel az árut poénból, aztán nem veszik át (vagy blöff címet adnak). Ez sokezer forintos plusz költséget ró az eladóra. Olcsó terméknél jobban jön ki ha el sem adja. Amikor 5termékből 3visszajön így, meggondolja az ember hogy megbízzon-e a vevőben.
2022. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

15# erre az a megoldas ha kifizeti a szallitast elore.

Csak akkor erdemes, ha draga termekrol van szo

2022. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
24%
Érdekesek a válaszok. Nyilván Iphone-t, meg még sok mindent nem vennék neten, de ha nagy ritkán veszek valamit, akkor természetes, hogy előre utalok, mint ahogy én is ezt várom el a vevőktől. Érdekes jelenség, hogy csak c. származásúak írják, hogy nem tudnak előre utalni, meg ők már pórul jártak, meg nincs is bankszámlájuk. Aki vásárolni akar, az utal, gond nélkül és tőlem meg is kapja mindenki a terméket.
2022. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 TNiki válasza:
24%

Nekem is furcsán hangzik, hogy itt szinte senki sem hajlandó előre utalni. Ti mind csak helyben vásároltok, személyes találkozóval? Pesten ez mondjuk simán kivitelezhető, vidéken azonban egész más a helyzet.

Nekem nem volt eddig gondom, viszont én mindig alaposan megnézem az eladó termékeit, profilját és ha lehet az értékeléseit, utalás előtt.

Ha biztonságos felületet keresel, akkor regisztrálj be a Vaterára. Pont ezért hozták létre az értékelési rendszert ott.

2022. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%

#18 Hát, már a Vatera sem a régi sajnos....


Ha elektronikai cucc kell, akkor Hardverapro.

2022. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!