Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennyire rosszul áll a szénája...

Ennyire rosszul áll a szénája az Ncore a netflix miatt hogy 2 millión használnak valamilyen szolgáltatást?

Figyelt kérdés

[link]


Vélemény? Én megértem hogy félnek a torrentezéstől, még kényelmesebb, ez a hír meglepett. én is szoktam torrentezni..



2022. jún. 9. 12:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Bő 30 órája érhető el a Disney+ az országban, és MéG mInDiG nInCs FeNt MiNdEn nKóRon!!444. Felháborító!
2022. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
34%

Nem, a backstage az hbomaxos ott már rég fent van. [link]


a Disneynél meg az igazi tvs-re gondolok, mint a liv és maddie meg ilyenek. Magyarul és nemhogy hd-ba, de még sd-be se voltak fent. Pont ezért aki ezeket szereti annak megéri. Vagy a violetta is csak sdben volt eddig fent, de most a disney+on hd-s már. Na meg az 300 részes kb. gondolhatod mennyi helyet foglalhat hd-ba az.

2022. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
31%

Megéri a streaming igen

És valóban nem minden van fent ncoreon ezt is alátámasztom

De a streamingen sose lesznek fent a mozifilmek olyan minőségben, mint amit feltöltenek ncorera bluray meg bd50 változatokat

2022. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
75%
Uj kérdést írt ma már ki?
2022. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!