Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennyire rosszul áll a szénája...

Ennyire rosszul áll a szénája az Ncore a netflix miatt hogy 2 millión használnak valamilyen szolgáltatást?

Figyelt kérdés

[link]


Vélemény? Én megértem hogy félnek a torrentezéstől, még kényelmesebb, ez a hír meglepett. én is szoktam torrentezni..



2022. jún. 9. 12:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi az osszefugges? Nekem is van Netflix es HBO Max elofizetesem, mellette meg torrentezek is.
2022. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
1# "Annyi a magyarázat, hogy itt is érvényesül a birka-effektus, ami a fiatalok egész életének a mozgatórugója: a Netflix meg a többi szar menő, így nekik is azt kell lesni, úgyis az anyja-apja fizeti neki."
2022. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Már hiányoltam a #napihiszti-t.
2022. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos ncore kontra netflix kérdés.. xD
2022. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2%
Ha valaki feltesz kérdést bármiről, akkor miért letámadni a kérdezőket? lassan ez az oldal a kőagyúak és fétisből áll bármilyen kategben csak a sárdobálás és basztatások mennek ha valaki feltesz valamit jó szándékkal, akkor jönnek a troll válaszok, hát gratulálok, sajnálom az oldalt ennyire szintre csökkent , ezt azért itt hagyom: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..
2022. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A hazai torrentnek nincs összesen egymilliós felhasználótábora, soha nem is volt. Nyilván sokan áttértek onnan is a streamingre, de nem kell félteni a torrentet, mert a streaming egy jó forrás nekik, előfizetni mindre meg úgyse fognak, szóval van még bőven létjogosultsága. A jelenlegi pangás az átmeneti időszak miatt van, mert a Disney már évek óta nem ad ki lemezeket, de a streaming csak most indul majd a napokban, így a torrentre nem volt forrás, de hamarosan elérkezik a kánaán.
2022. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
6# Magyarország kis piac, így persze nem adnak ki mint a külföldön ahol jobb a kereslet, illetve a hazai forgalmazóknak köszönhető az egész, a Facen filmgyűjtésnél olvasgass..,
2022. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

A helyzet az, hogy a szórakoztatóiparban a tartalomfogyasztási szokások elég sokat változtak. Ennek fő oka, hogy azóta megjelentek olyan szolgáltatási formák, amik 20 éve még nem léteztek. A streaming pedig legális, és kényelmes. Igen, tetszik vagy nem, de az újabb generációkban már nagyobb az igény a legalitásra. Azért nagyon félni nem kell, mindig lesznek olyan csórók, akiknek sok havi 3 ezer forint.

Ráadásul a streaming kényelmes. Nem kell előtte órákon át töltögetni, nem kell utána két éjszaka alatt járatni a gépet, hogy visszatöltsön, csak elindítod, megnézed, és kész.

Nem mondon, hogy ez mindenben tiszta előny lenne, de sok szempontból az.


Félni meg nem a Netflix fél a torrentezőktől. A jelek alapján ez pont fordítva van. :D

2022. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, a Netflixen nincs fenn az összes film és egyéb dolgok sincsenek, míg az nCoreon fenn van minden.
2022. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki feltesz kérdést bármiről, akkor miért letámadni a kérdezőket? "


Mert ez a tag hónapok óta rendszeresen néhány hetente megkérdezi ugyanazt csak picit módosított körítéssel...

2022. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!