Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma kell h beszéljek vele de...

Ma kell h beszéljek vele de nem működik a facebookom amit most csináltam. Segítesz? :S

Figyelt kérdés

Nem működik a facebookom pedíg még ma v legkésöbb holnap kéne. De nem indul. A probléma:


Regisztráltam. Bent voltam bejelöltem akit ismerek. Láttam h ott fent ki van írva h erősítse meg az email címét. Kiküldött egy levelet és mondta h kattintsak oda de amikó odakattintottam kiírta h hiba történt. Próbálgattam v 20x nem sikerült ezért kiléptem. De most nem tok visszalépni mert ezt írja ki:

Helytelen E-mail


"Az általad megadott e-mail címhez nem tartozik egyetlen felhasználói fiók sem. Próbáld meg kiüríteni a böngésződ gyorsítótárát és sütiállományait (cookie) ezek az utasítások követésével.


Be tudsz jelentkezni a fiókodban megadott bármilyen email cím, felhasználónév vagy mobiltelefonszám segítségével. Győződj meg róla, hogy pontosan adtad meg őket."

Mit tegyek?? (Annyiban kapcsolódik a témához h lány miatt kell a cucc)


2010. szept. 15. 19:33
1 2
 11/16 anonim válasza:
nincsmit.
2010. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Hohohóóóó

Nem nagyon értettem amit előbb írtál :S

Csak azt vettem le, hogy hülyének nevezted magad, ja meg hogy szánalmas az életed :D

Szóval hát nincsmit, és köszi (de minek is gratuláltál ?)

annak, hogy a hülye emberek nem ismerik fel a saját hülyeségüket, és mi megpróbáljuk "felvezetni" nekik ???

2010. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem, Azt h ti néztek hülyének mindenkit.
2010. szept. 18. 18:47
 14/16 A kérdező kommentje:
És nem tom h jött le neked az h szánalmas az életem. Talán ha jobban elolvasnád..
2010. szept. 18. 18:48
 15/16 anonim válasza:

Igen, még jó hogy hülyének nézünk mindenkit, aki ilyen kérdést ír ki.

Áhá, elolvastam még1x és már értem :D szóval te írtad a mi nevünkben :D:D:D:D:D

2010. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
IGEEEN dejó!:D végre érted!:D
2010. szept. 21. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!