Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan töri fel a gmail a...

Hogyan töri fel a gmail a winrar titkosítást?

Figyelt kérdés
Van egy fájlom, aminek a fájlkiterjesztése .aia. Nem tartalmaz vírust, se semmit sem. A Gmail nem engedte átküldeni biztonsági okokból. Betömöríttettem. Úgy sem. Adtam rá jelszót és átírtam .doc-ra, fájlnévtitkosítást is raktam rá, még úgy sem engedte átküldeni. Valaki nem tudja, hogy az ilyen fájlokat hogyan lehetne emailen átküldeni és hogy hogyan töri fel a winrar titkosítást a google?

2022. ápr. 7. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell feltörnie. Rengeteg tipusú filenak így a winrar-nak is van egy felépítése ami alapján azonnal rá lehet jönni, hogy ez az-e. Tökmindegy, hogy milyen kiterjesztést adsz neki, a google nem azt nézi.


Az meg, hogy mi az isten az a filenévtitkosítás gyanítom, csak Jézus Krisztus tudná megmondani.

2022. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem töri fel. Miért hiszed ezt?

Túl nagy volt a file az átküldéshez inkább.

2022. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te hackeled a fájljaidat, aztán a Gmailre fogod?
2022. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
A GMail webes felülete (gyanítom azt használtad) "megjegyezte", hogy "veszélyes" állományt akarsz átküldeni, így a későbbi, ugyanahhoz a munkamenethez/levélhez kapcsolódó fájlcsatolásokat megtiltotta (esetleg a már titkosított, .doc kiterjesztésűvé átmódosított, de módosítatlan(?) nevű állományból következtetett a tartalmára).
2022. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

#4 baromság. A google nem a névből vagy a kiterjesztésből következtet a tartalomra, hanem a file felépítéséből.


És teszem hozzá a tartalomra egyáltalán nem is következtet. Egyszerűen nem enged át bizonyos tipusú file-okat.

2022. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pelenkásfiú ***** válasza:
84%
Én úgy tudom (régen biztosan így volt), hogy jelszavas tömörített állományt eleve nem enged küldeni, pont azért, hogy ne tudd kijátszani az ellenőrzőjét. Így aztán mindegy, hogy mi a tartalma...
2022. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

A GMail súgója ezt szépen leírja:

"A Gmail a fiók vírusok és kártékony szoftverek elleni védelme érdekében nem engedélyezi a következők csatolását:


* Bizonyos fájltípusok, valamint az ilyen fájlokat tartalmazó tömörített (pl. .gz vagy .bz2 kiterjesztésű) és archív (pl. .zip vagy .tgz kiterjesztésű) fájlok.

* A rosszindulatú makrókat tartalmazó dokumentumok

* Archívumot tartalmazó, jelszóval védett archív fájlok"

[link]


Az AESCrypt fájltitkosító program

[link]

által titkosított fájlt átengedi

[link]

2022. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

#7 kiegészítés:

Alternatív titkosítószoftver: GPG4Win ( [link] ).


Vagy egy másik lehetőség, hogy vagy olyan levelezőklienset - mint például az ingyenes és nyílt forrású Thunderbird ( [link] ) - használtok, ami támogatja az OpenPGP-t; vagy levéltitkosítást röptében végző, a GMail webes felületébe beépülő böngészőbővítményt - ilyen például a Mailvelope ( [link] ) - alkalmaztok a levelezőpartnereddel.

2022. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Vagy eleve ott a lehetőség hogy a tömörített filet szöveggé konvertálod és berakod a levéltörzsbe. Pl uue, xxe, mime amit a TotalCommander is meg tud tenni, és ugyanezt csinálná a levelezőprogi is miután megjelöli hogy az egy file és ellenörzendő.


Vagy ott van amit a gugli is javasol: töltsd fel tárhelyre és csak linkeld. Pl Mega, G-drive, stb


Vagy saját gépeden oszd meg és csak linkeld. FTP, HTTP, Torrent, stb

[link]

[link]

[link]

Így aztán végképp nem fog tudni senki beleszólni.

2022. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

fájlfeltöltés:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

..

2022. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!