Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az NCore feltöltőket támogatja...

Az NCore feltöltőket támogatja az oldal?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy van néhány rendszeres feltöltő az oldalon.

Őket az oldal támogatja a különböző hozzáférésekkel, hogy meg tudják szerezni az anyagokat? (HBO, Netflix, Amazon, RTL Most Plusz, meg az a rengeteg DVD Rip)?

Meg a programokkal, amikkel a feltöltők megszerzik mondjuk a Netflixről a filmeket, sorozatokat. Tehát az NCore biztosítja ezeknek az embereknek az eszközöket, és a hozzáféréseket, hogy ilyen hatékonyan tudnak dolgozni?

Néhány napja jelent meg egy film dvd-n, az NCore-on pár órán belül már fent is volt.


2022. márc. 15. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon...max kérést teljesítenek és így jutnak több ponthoz, amiből előnyük származhat a többi tartalomhoz meg ők is úgy jutnak hozzá mint a sima mezei parasz, ha érted mire gondolok.
2022. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De akkor így hogyan éri meg nekik ezzel foglalkozni?

Annyi DVD-t megvásárolni? Az újabbnál újabb dvd-knek gondolom meg van az áruk.

2022. márc. 15. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább amolyan hobbi. Tehát nem arról van szó, hogy "megéri nekik ezzel foglalkozni", hanem hogy szeretik csinálni.
2022. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem támogatják. DVD-t nem veszik meg csak kikölcsönzik, hidd el, vannak bolti kapcsolataik, azt a DVD-t lemásolni a gépükre meg 5 perc. Streaming szolgáltatásokkal ugyanez a helyzet, van egy körük, nem kell mindenkinek mindenre előfizetni.


Emellett ilyen tartalmak nem csak közvetlen tőlük jöhetnek. Vannak sokkal nagyobb torrent oldalak (IPT, BTN) ahova akár úgy kerül fel sorozat hogy benne van minden nyelv, ők meg letöltik és kiszedik ami nem kell.

2022. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másik: egyszer kell megszerezzék a magyar hangot, onnan kezdve tudnak csinálni SD, 720p, 1080p, 4K HDR akármi release-t a hang rátételével. Videót meg beszerzik akárhonnan
2022. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arról nem tudtam, hogy vannak olyan oldalak is, ahová felkerülnek a filmek minden szinkronnal. Olyat láttam csak, amibe be volt rakva feliratsávként az összes felirat, és akkor lehetett választani hogy hogyan szeretné nézni a felhasználó, de ugyan ezt szinkronnal még nem láttam.
2022. márc. 16. 09:32
 7/7 Smalody válasza:
Kedves kérdező ez egy hobbi nem Támogat senki senkit ha megveszi ha nem nem semmi nincs ingyen
2022. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!