Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a jel a Facebook érzrsít...

Mi az a jel a Facebook érzrsíteséknél? Társkeresőzik?

Figyelt kérdés
40-es korosztály vagyunk. Ahogy mutatta a barátnőm a telefonját, két érdekes jelre lettem figyelmes. Az egyiket már tudom, az a szívecske, az a face társkereső. De mellette láttam egy hím jelet, ami rejtély. Karika, jobbra lefelé mutató myíl. Az mi? Ti kirúgnátok, ha kiderül, hogy társkeresőzik?

2022. jan. 30. 05:54
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

19! Azt szerintem nehéz tolerálni, ha a párod a társkeresőn tartja a kapcsolatot a hátad mögött egy másik pasival. Szemedbe minden okés, a hátad mögött meg van egy "beszélgető partner". Azt meg hogy???

Na itt van az a pont kedves 15. ne haragudj de értelmezhetetlen amit írtál. "Ha szeretem, akkor vakon megbízok benne, és rájövök, ha átcsesz?" Hogy micsoda? Ha meg nem szeretem, akkor eleve nincs bizalom se? Ez nem így van. Két ember, ha együtt van pár éve, akkor csak megbíztunk eddig egymásban. Ha valamelyik kifelé kacsint, vagy esetleg egy régebbi kapcsolata titokban ott van újra, akkor egy gyanús történet után az ember joggal nem bízik meg a másikban, és akkor ott vége is a kapcsolatnak. Lehet utána sírni, hogy "de téged szeretlek", "megbántam, és semmi nem történt igazából". Nincs értelme folytatni....

2022. febr. 18. 17:23
 22/25 anonim ***** válasza:

A társkereső jel nem jelenti azt, hogy használja is, ha a rendszer kiválasztja rá akkor aktiválódik nála a funkció.


A "hímjel" viszont érdekes lehet, de a társkeresőhőz nincs köze.

2022. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Az előttem hozzászóloval egyetértek. Az én pasimnál is megjeleníti, és úgy hogy nem is használja meg is mutatta nekem. Nálam is van hogy aktíválódik, de az tavaly 2023-ban volt utoljára. Szegény páromnál sokszor aktiválódik, de nem érdekli! Szeretjük egymást, bízunk egymásban és ez a fontos!:) "Hímjel" olyan szerintem nincs Facebookon.
jún. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Utolsó vagyok azt elfelejtettem írni, hogy mi is 40-es korosztály vagyunk. Én bízom a páromban, pedig sok lány ismerőse van és egyiktől se akar semmit a társkeresőt meg egyenesen utálja. Nem hiszem hogy te párod használja de ha úgy érzed, kérdezz rá nála. Az hogy ott van a szívecske ikon, még nem biztos hogy társkeresőzik.
jún. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én kipróbáltam ma és akkor aktíválodik a társkereső ikon a Facebookon, ha beregisztrálok. Kiléptem mert amúgy nincs rá szükségem, de érdekes hogy utána eltűnt az ikon. Szóval félek a párom is használja, pedig mutatta hogy nincs regisztrálva egyik profiljával sem.
jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!