Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagy hülyeséget csináltam!...

Nagy hülyeséget csináltam! Most tényleg feljelentettek?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves lány vagyok... A helyzet az, hogy van egy példaképem, aki híresség. Az egyik ismerőse nevében csináltam egy profilt, hogy a példaképem adatlapját láthassam. Tök jó volt, meg minden, 1 képet raktam fel (másoltat), semmilyen levelet nem írtam, csak csöndbe néztem a példaképem adatlapját...


Tegnap írt annak az illeőtnek a felesége, aki nevében csináltam a profilt, h töröljem azonnal... Én átírtam a nevet és levettem a képet... De ma írta, hogy megtisztelő h levettem, de töröljem is magam végleg, de az oldalt kinyomtatta, a szolgáltatót kinyomozta és a feljelentést megtette még ma.

Én azzzzzonnal töröltem magam, most, hogy olvastam a levelet!


Szerintetek tényleg feljelentett?


2010. szept. 3. 22:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Mobilnethez nem lehet proxyt használni."

Dehogynem! (Az én telóm legalábbis tudja. Nem értettem félre mivel wifi nincs benne.)

2010. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szerintem ezzel ne foglalkozz,a rendőrség tuti nem csinál semmit ilyenből. Ez 100%.Másrészt meg azt is kétlem,hogy kinyomozta volna az adatokat.Ellenben ha mégis,akkor ő is megsértette a törvényt.
2010. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!