Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagy hülyeséget csináltam!...

Nagy hülyeséget csináltam! Most tényleg feljelentettek?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves lány vagyok... A helyzet az, hogy van egy példaképem, aki híresség. Az egyik ismerőse nevében csináltam egy profilt, hogy a példaképem adatlapját láthassam. Tök jó volt, meg minden, 1 képet raktam fel (másoltat), semmilyen levelet nem írtam, csak csöndbe néztem a példaképem adatlapját...


Tegnap írt annak az illeőtnek a felesége, aki nevében csináltam a profilt, h töröljem azonnal... Én átírtam a nevet és levettem a képet... De ma írta, hogy megtisztelő h levettem, de töröljem is magam végleg, de az oldalt kinyomtatta, a szolgáltatót kinyomozta és a feljelentést megtette még ma.

Én azzzzzonnal töröltem magam, most, hogy olvastam a levelet!


Szerintetek tényleg feljelentett?


2010. szept. 3. 22:28
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Túlzásnak érzem, hogy ilyenért feljelent. Nem tartom valószínűnek, hogy megtette. Legrosszabb esetben a közösségi portál rendszergazdájánál "jelent fel", aki szó nélkül törli a profilodat. Ennél rosszabb nem hiszem, hogy történne. Nyugodj meg!
2010. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Dehogy jelentett... majd pont kinyomozta, hogy ki vagy...
2010. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorú vagy, nem tehetnek ellened semmi, amíg nem múltál el 14 éves. Az illető nyilván azt hiszi, felnőtt szórakozik. Máskor ne csinálj hülyeséget. És az illető képét ne a netre tedd fel, hanem a géped Asztalára háttérnek. Ott állandóan nézegetheted.
2010. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

ne aggódj, ez egy mindennapos eset, Amíg ebből pénzhasznod nem volt, nem bújtogattál senkit, addig a rendőrség nem is fog vele foglalkozni.

Facebook is szenved ettől, mindenki fake adatlapot csinál, külön embereket alkalmaznak ezek kiszűrésére a rendszerből.

2010. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A szüleimért aggódom. De most azért megnyugtattatok, köszönöm!

Egyébként ki tudja nyomozni, hogy ki csinált a profilt?

2010. szept. 3. 22:37
 6/22 anonim ***** válasza:
Ilyen nap, mint nap történik, nem jelentett föl nagyon nagy eséllyel ;)
2010. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

a vázoltak alapján, nagyon úgy tűnik, hogy már kinyomozta:

""Tegnap írt annak az illeőtnek a felesége, aki nevében csináltam a profilt, h töröljem azonnal... Én átírtam a nevet és levettem a képet... De ma írta, hogy megtisztelő h levettem, de töröljem is magam végleg, de az oldalt kinyomtatta, a szolgáltatót kinyomozta és a feljelentést megtette még ma.

Én azzzzzonnal töröltem magam, most, hogy olvastam a levelet!""

...és ezzel a ténykedéseddel, be is bizonyítodtad, hogy TE voltál...

2010. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Kedves előző, létezik Adatkezelési nyilatkozat, azt olvasgatni kéne, mielőtt regisztrálunk valahova.


nem tudja senki sem kinyomozni ki volt, amíg BŰNCSELEKMÉNY nem történt. Ugyanis csak bűncselekmény tényállása esetén köteles adatokat kiszolgáltatni harmadik félnek a "portál", és azt is csak és kizárólag a rendőrségnek.

2010. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Hát ha ezzel képes bemenni a rendőrségre és feljelentést tenni, akkor a rendőrök a padlót fogják csapkodni a röhögéstől... :-D
2010. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
csak fenyegetőzött ne izgulj ezért nem csinálhatnak sztem semmit
2010. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!