Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Jövőre érkező HBO MAX és...

A Jövőre érkező HBO MAX és disney+ elrajtolás veszélyeztetni fogja az Ncore és a mozikat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 21:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

#30


Teljes mértékben igazad van. Pedig én is előfizető vagyok. Gondolj bele hogy a netflix még a "normális" kategória. A Disney+ előfizetés 3 ezer forintól lenne elérhető és ott ha megjelenik valami új tartalom felárat kell fizetni ha azonnal meg akarod nézni vagy várnod kell annak ellenére hogy az alap havidíjat fizeted.

2021. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Az nCore sem a régi már és sok minden nem elérhető, ritkulnak a feltöltések sok embert kidobtak, és csak prémium áráért mehet vissza, nCore kezd kihalni..
2021. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt valaki letámadna, nem vagyok Streaming párti { mint aki álladóan azt mondja hogy vége torrentnek és a streaming jövő párti emberke}
2021. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze hogy nem te vagy az. :D :D
2021. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!