Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Jövőre érkező HBO MAX és...

A Jövőre érkező HBO MAX és disney+ elrajtolás veszélyeztetni fogja az Ncore és a mozikat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 21:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Az nCore ingyenes. Azok az emberek akik tudják is használni az nCoret kb. 70-90%-uk nem fog előfizetni hanem a továbbiakban is letölti. A mozikat veszélyezteti mert egy mozi jegy áráért sokkal több tartalmat nézhet meg nagyon jó minőségben, annyiszor amennyiszer akarja. Ezek a streaming szolgáltatások pedig nem drágák csak a magyar fizetés gyér.
2021. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
26%
Nem Ide tartozik, az Ncore-ról miért törlik az egyes filmet vagy sorozatot? { a nevét nem írom le mert tiltja az oldal szabályzata.}
2021. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fizettek érte, egy ideig rtl is csinálta ezt, azért nem votlak fenn rtl es dolgok.
2021. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
11# Több nagy letöltő ismerősöm átállt stream filmnézésre, dobták a torrentezést.
2021. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
47%
#14 Jó a streaming, csak ne lenne olyan gyér a kínálatuk. A Taxis orozat csak torrenten tudtam megtalálni, mert 14 éve egyetlen csatorna sem vetítette.
2021. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

14: igen tudjuk, minden torrentes, streaminges, de föleg ncore os kérdésnél megjelensz a nagy keresztes hadjárattal. :D


De mond mi bánt ennyire, kell ncore meghívó, akkor megnyugoszoL?:D

2021. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Az Ncore most már látványosan a pénzrehajlásról szól! 🙁

Nem is lenne ezzel baj, de a módszer az nagyon inkorrekt volt!

1. 1000+1 éve tag voltam. (aktivítás!)

2. Mindennap csurgattam vissza bájtokat, hiszen a munkahelyemen szinte állandóan megy néhány feltöltés. Jelenleg is, annak ellenére, hogy kitiltottak.

(aktivitás!)

3. Kb. 10x annyi visszatöltésem van mint le. (nagy aktivítás!)

4. Csurgattam már pénz magot is, igaz tudom, nem abból fogtok meggazdagodni.

5. Azt is megértem, hogy az inaktív (az oldra nem belépő) tagokat szűrni kell.

6. Igen, 8 hete nem léptem be az oldalra. (nyár volt, munkahelyi elfoglaltságok, stb.... sőt, ha most lettem volna pl. Covidos, akkor sem az nCore lett volna a legnagyobb problémám)

Ezek után komolyan kérdezem, hogy 8 hét inaktívitás(?) után tényleg ilyen mértékben kell büntetni engem és a hozzám hasonló tagokat is???

Továbbá megkérdezném még, hogy rendesen átgondolták e a következményeket? Ha ennyi embert kiraktak, akkor hány ember fog visszkerülni és elég lesz a maradék ember a visszatöltésekre? Gondolom az előtte is világos, hogy ma már nincs akkora vonzereje az nCORE-nak mint régen. Számos konkurencia van, továbbá már a Youtube-on, Videa-n, stb. rengetek filmet ingyen lehet nézni. (aki ügyesebb, az már reklám mentesen is) De ott van pl. a Netflix is, igaz ez fizetős, de bagóért adnak 4-5 hozzáférést. Stb....

Szóval, szerintem ezt most a 8 héttel nagyon "elk.r..tok"! (hacsak nem az volt a cél, hogy szándékosan leépítsék az oldalt)

2021. okt. 13. 18:37
 18/34 A kérdező kommentje:
ezt az egyik facebook tagról aki az Ncore-nak írt.
2021. okt. 13. 18:38
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

14# Te nem akarod látni...

Kezdenek leszokni az emberek erről mert mindenki már csak a telefont nyomja, filmet ha néznek már Netflixen meg a többin teszik!



Szimplán azt néztem hogy 8-10éve 20millió kapcsolat is volt esténként annyian töltöttek

most meg a fele vagy harmada inkább

userek száma is volt 700+ ezer most 500ezer alatt és csökken

csomóan már mobilnetet használnak csak, stream szolgáltatókat néznek

nem torrenteznek annyian látható a letöltésekből is, sokkal kevesebben töltenek népszerű cuccokat is. 7-9 éve egy top filmre 10ezren ráugrottak csak az első napon, ma kíváncsiságból ránéztem az utóbbi 2-3nap termésére és ilyen 2-300 seeder van pedig 48órája nem rakták ki és ment moziban is.


Ráadásul már SD-t se szednek 10ezren ott is ami premier cucc jó ha látok 1000 seedert amikor 7-9éve hetekig hónapokig 50ezres seeder szám volt a felkapott cuccoknál


De ha film/SD kategóriát seederek alapján listázom akkor is a top jó ha 15ezer seedert tud, régen 3x ennyi volt alsó hangon.

2021. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Jó, oké ülj le, tudjuk hogy neked valami nagy tüske van a talpában a torrenttel kapcsolatban, de ettől még az köszöni szépen jól van.


Amúgy megjegyzem, mert nem akarok belemenni, annyit nem ér, jelenleg 700.000 fölötti vagyok a ranglistán ncore-on, szóval az 500.000 felhasználós rész már bukott :D


( Na meg vajon mi a bánatot nézegetne torrenten a angy anti torrent emberünk? :)

2021. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!