Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy már minden...

Miért van az, hogy már minden "gyüttmentről" van Wikipédia-szócikk?

Figyelt kérdés
Csekkoltam a magyar Wikipédiát és számos volt iskolatársamról vagy tanáromról láttam, hogy van róluk szócikk ottan. Miért van az, hogy minden "gyüttmentről" van már Wikipédia-szócikk magyar nyelven?

2021. okt. 5. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Ott lesz a logokban, hogy te beleszerkesztettél, mikor és mit. Szerinted nem fogja látni más, aki azt előtte szerkesztette? Egy matematikai képlethez nyilván érteni kell, ha már olyan tartalmú szócikket csinálsz, így pont az fogja látni a te belepiszkálásodat, aki azt előtte létrehozta.
2021. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Tehát bele lehet írni. Ez volt a lényeg. Aztán majd javítják ha nem jó!
2021. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

Túl sok az unatkozó ember, aki cikket akar írni.

Miközben nagyon fontos cikkek közül sok alig van kidolgozva (szinte röhej a cikk) a magyar Wikin.

2021. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Megnéztem a nevet amit írtál már nem azért de erről jóhogy van wiki cikk de beírtam a saját nevem és semmi szóval ennyi.


Részlet a wikiből amit kiadott a névre


2013-ban a Belgiumban megrendezett junior lány kategóriában, -60 kilogramm és +60 kilogramm súlycsoportban Európa-kupát nyer jobb és bal kézzel. A hagyomány szerint tíz versenyzőt választanak ki, akit lovaggá ütnek, Barzsó Henriettát is lovaggá ütötték.[7]


A 2014. szeptember 14. és szeptember 21. között Vilniusban megrendezésre került szkander-világbajnokságon a 18 éves -60 kilogrammos kategóriában bal kézzel az ötödik helyet szerezte meg, míg jobb kézzel a második helyezést szerezte meg.[8] Jobb kézzel veretlenül került a döntőbe.[9]

2021. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
13-as válasszal maximálisan egyetértek, de azért azt leszögezném, hogy a wikire messze nem kerülhet be bármi. Szabadon szerkeszthető, de az önreklámokat, nem nevezetes dolgokat, trollkodásokat/poénkodásokat hamar törlik. Ha a szomszédodról írnál cikket, valszeg pár mp alatt repülne rá az azonnali törlés sablon, "eltévedt tartalom" vagy hasonló indoklással. Szóval azért messze nem kerülhet fel bármi a wikire.
2023. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!