Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdekes wikipédia oldalak?

Érdekes wikipédia oldalak?

Figyelt kérdés
Amiket szoktatok olvasgatni ha unatkoztok
2021. júl. 17. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Irigylem azokat, akiknek annyi idejük van, hogy még unatkozni is ráérnek. Sajnos nekem ez nem fér bele. Mindig találok valami hasznos, de legalább is érdekes elfoglaltságot, így soha nem marad időm unatkozni. Inkább az szokott előfordulni, hogy kevésnek bizonyul a 24 óra, amiből egy nap áll.

De ha neked ilyen gondjaid vannak, javaslom keress rá az érdeklődési köreidbe tartozó kulcsszavakra a Wikin vagy a gugliban, és mazsolázd végig a találatokat - akár idegen nyelven is - bizonyára sok új és érdekes információval fogsz találkozni, amivel szórakoztatóan eltöltheted az idődet.

2021. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
60%
#1 de nagyon unatkozol
2021. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 a WC-n el kell tölteni valamivel az időt például
2021. júl. 17. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
#1 Akkor miért vagy itt? :)
2021. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem pl. megnézni pop slágerek eredetét, hogy mi inspirálta a dal elkészültét. Meglepően sok slágernek van (angol nyelvű) Wiki szócikke.
2021. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!