Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyetem miatt muszáj FaceBookr...

Egyetem miatt muszáj FaceBookra regelnem, pedig 3 éve töröltem magam. Hogyan lehetne a kémkedését minimalizálni?

Figyelt kérdés

Anno részben emiatt töröltem magam, mert tisztában vagyok vele, h tulajdonképpen egy alja oldal, tele agykárosító szeméttel-személlyel. Plusz adatokat gyűjt rólunk, profiloz.


Kérdésem az lenne milyen böngészőt használjak, és mit érdemes telepíteni Laptopra?


Meg csak gmail.com emaillal lehet regisztrálni?


Jogtiszta windowsom van.

(telefonra nem fogom telepíteni.)


Thor böngésző gondolom kizárva, mert az algoritmusok egyből lekapcsolnának, right?


Köszi a válaszokat.


Amúgy mielőtt jönne a "ha nincs rejtegetni valód" duma, közlöm, hogy nincsen, csupán zavarnak a fentiek, meghogy a tinik, 20asok, 30asok de már a 40+osok is le sem tudnak akadni róla, munka közben is a kezükben van...

Ja meg, hogy már kb kizárólag ott zajlik az élet.



2021. okt. 4. 22:27
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Regeltem rá végül.


Álnéven, egy direkt arra létrehozott emsillal.


Beléptem a csoportunkba, írtam 2-3 emberrel privátban.

Erre kb letiltott, de úgy, hogy nem is engedélyezi a "személyazonosságom igazolását" vagy hogy fogalmazott.


Hagyom a francba.

Meg őszintén megmondom nem is "tetszik" ez az új facebook, mintha a snapchat-tiktok-facebook lenne egybegyúrva.

Szóval nem is nagyon nézegettem semmit, csak ámultam h egy retek.


Bár lehet azért tiltott, mert vagy 10x törlésre raktam és mindig megszakítottam.


Értelme nem volt regisztrálnom egyébként.


Bár megjegyzem tényleg jó, mert már nem létezel ha nincs, és vannak hasznos csoportok, amiatt regeltem, de nem éri meg az egész az adataink ki.

2021. okt. 21. 23:27
 22/23 A kérdező kommentje:
kiadásával.
2021. okt. 21. 23:27
 23/23 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy nem privát üzenetet:

"Az üzenet szövege:

Szia!


A fenti oldalak alkalmazás változatairól (appok) mi a véleményed? A felhasználók a változásokról leggyorsabban ezeken keresztül értesülhetnek tehát telefonokon és hasonló készülékeken döntő többségében ezeket használják."

Mármint melyik "fenti oldalak alkalmazás változatairól"?

2021. okt. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!