Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vásárolt már valaki a www.brav...

Vásárolt már valaki a www.bravuroshop.com oldalról? Megbízható?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 22:10
1 2
 11/19 anonim válasza:

Fogyasztóvédelemnél is szeretik:

[link]

2023. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Én is így jártam:

[link]


Senki ne vásároljon innen!

2023. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Ha jól megnézed az összes termék, amit árulnak az aliexpressen vagy wishen is fent van töredékáron. Egyébiránt a pepita.hu-ról dropshipingelnek, ezért nem is vesznek vissza semmit. Mindenféle módon nehezítik a visszaküldést, hogy az ember ne tudjon elállni a vásárlástól.
2023. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Tamás49 válasza:
Szerintem nem megbízható.A visszaküldött, sértetlen terméket nem fizették vissza. Csak a töredékét ajánlották fel.
2023. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Én is megjártam velük, senkinek sem ajánlom, ogy tőlük vásároljon! Ócska kínai vackot árulnak, és ha reklamálsz elhajtanak. Több eljárás is folyik ellenük.
2023. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nem ajánlom senkinek! Ez egy kamu cég az egész bagázs! Abszolút nem korrektek, és csak az àtverésekbol élnek! Csak hibás, selejtes dolgokat árulnak, sóznak az emberekre! Csere persze szóba se jöhet mert kidobjak a nyakukbol, hogy nem ők a hibásak, és csak magyarázkodnia, de soha nem fizetnek! Nekem egy zarlatos szendvics sütőt küldtek, ami be sem kapcsolt, mert egyből leverte az áramot, de megmagyarázzák hogy az nem az ő hibájuk🤣🤣🤣! Ez egy igazi csaló bagázs! Ennyit róluk! Keruljétek nagyìvben!!
2023. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Tudom javasolni mindenkinek a fogyasztovedelmet! Bravurshop🤣🤣🤣 ez egy nagy vicc az egész! Ezek addig nem tanulnak amíg be nem zárják azt a cirkuszt! Fogyasztóvédelem! Megéri hívni őket! Enis azt tettem!
2023. jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Hamster88 válasza:
Ez egy kis 2 fős, csaló "cég". Kaptam tőlük egy hibás, gagyi kínai cuccot, amit visszaküldtem, mert nem működött. Az elállást elutasították, a terméket amit visszapostáztam 2000 Ft-ért, tönkretették és azt mondták, hogy ők így kapták meg. Ha szeretném, visszaküldik nekem 2000 Ft-ért. Én a fogyasztóvédelemhez fordultam, másokat is erre bíztatok, különben minden megy tovább, mintha mi se történt volna, és más embereket is átvernek majd.
2023. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Örülök, hogy rátaláltam erre a kérdésre mert konkrétan Facebook hirdetésben láttam most 7-8 literes forrólevegős sütőket náluk, viszonylag jó áron. Gondoltam, hogy túl szép, hogy igaz legyen.
2023. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!