Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt direkt csinálják egyes...

Azt direkt csinálják egyes weboldalakon; hogy egy cikk 2 vagy 3 részből áll, tehát nem tudom végig legörgetni a cikk aljára; hanem hogy a többi szöveghez kattintani kell? Hogy "A cikk kattintás után a következő lap tetején folytatódik". & lapozgatós

Figyelt kérdés

Tehát ezt direkt csinálják ilyenre, vagy vannak egyes weboldaltípusok, ahol csak így lehet beállítani?


Mert mondjuk nem fér ki több, vagy eleve így van kitalálva; hogy ha hosszabb a szöveg; akkor 2, vagy 3 részben lehessen csak elolvasni?


Tehát, ezt direkt csinálják, vagy máshogy egyes weboldaltípusokon nem tudnák megoldani?


Előbb láttam egy tökjó tesztet, húsvéti tojást kell választani; de már most csakazér' se nézem meg; mert 3 részből áll. Na jó, lehet, hogy később megnézem, de egyáltalán nem garantált. Most, amikor találtam, biztos, hogy nem.


Előre is köszönöm a szakértéseket; egyéb válaszokat.



2021. jún. 14. 16:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Weben olyan nincs, hogy "nem lehet megoldani" :)
2021. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a rendes oldalakat hogy szokták csinálni, de mikor HTML-ben tanultam a weblap készítést, kifejezetten nehezebb lett volna azt megcsinálni, hogy egy cikket felosszunk több részbe. Kell hozzá egy csomó hivatkozás.
2021. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jók ezek a kommentek is; mentek a zöldek :)
2021. jún. 15. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!