Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt direkt csinálják egyes...

Azt direkt csinálják egyes weboldalakon; hogy egy cikk 2 vagy 3 részből áll, tehát nem tudom végig legörgetni a cikk aljára; hanem hogy a többi szöveghez kattintani kell? Hogy "A cikk kattintás után a következő lap tetején folytatódik". & lapozgatós

Figyelt kérdés

Tehát ezt direkt csinálják ilyenre, vagy vannak egyes weboldaltípusok, ahol csak így lehet beállítani?


Mert mondjuk nem fér ki több, vagy eleve így van kitalálva; hogy ha hosszabb a szöveg; akkor 2, vagy 3 részben lehessen csak elolvasni?


Tehát, ezt direkt csinálják, vagy máshogy egyes weboldaltípusokon nem tudnák megoldani?


Előbb láttam egy tökjó tesztet, húsvéti tojást kell választani; de már most csakazér' se nézem meg; mert 3 részből áll. Na jó, lehet, hogy később megnézem, de egyáltalán nem garantált. Most, amikor találtam, biztos, hogy nem.


Előre is köszönöm a szakértéseket; egyéb válaszokat.



2021. jún. 14. 16:36
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És akkor, tehát amikor indították a weboldalt, ahol ilyen, ők, amikor indult; rossz weboldaltípust választottak; gondolom; mert másik felületen kellett volna alapból regisztrálni, és létrehozni a weboldalt. Mert van egy csomó weboldal, ahol kiférnek jóó nagy, terjedelmes cikkek. De ilyen kattingatósat direktbe' nem tudom, ki akar. Hát, van a főoldal, ott kiírja a cikk elejét, de , ha rámegyek a továbbra, jobb weboldalakon ott az történik, hogy behozza az egész cikket; nem még kattingassak rajta kettőt, és várjak , amíg betölt; hanem ott egyből "Tovább" után behozza az egészet; de itt meg pl rámentem a címére; és még kattintsak kettőt, mert ez nem a teljes cikk volt.
2021. jún. 14. 16:39
 2/23 A kérdező kommentje:

Itt amit írtam az első kommentben, és "És"-sel indul, az alapból kérdésnek indult.


Ja és bocsi,ha esetleg megbántanék valakit, nem volt szándékomban; csak azt ki szeretném deríteni, hogy be tudnák -e állítani emberbarátra is az olyan weboldalakat; vagy eleve úgy van beprogramozva; hogy csak 2, vagy 3 részben lehet leközölni rajta hosszabb cikkeket. Tehát, ez lenne a kérdés.


És tehát, ha másik felületen hozná létre a weboldalt; akkor valszeg működne (?) egy kattintással is, hogy rámegyek a cikkre; és már egyből az egész ott van.

2021. jún. 14. 16:42
 3/23 Alex Fly ***** válasza:
100%
Direkt. Amikor tovább akarod olvasni a cikket és klikkelsz, akkor az új oldallal együtt még több reklámot nézetnek veled...
2021. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Direkt. Így több reklámot nézel közben.
2021. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Vagy pedig, hogy minden létező formátumban meg lehetne oldani;hogy egy helyre kifér az egész cikk, nem kell kattingatni rajta; hogy "Nem mutatjuk meg egyből, várd meg, amíg még kétszer betölt."
2021. jún. 14. 16:44
 6/23 A kérdező kommentje:
Oh, közben már érkeztek válaszok; köszönöm,mentek a zöldek. Akkor most már értem. :)
2021. jún. 14. 16:45
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészt több oldalletöltés, másrészt sok régi vágású szerkesztő nehezen állt át a webre a nyomtatott formátumokról ahol ugye elfogadott volt, hogy széttördelik a szöveget több oldalra a papírméret miatt.
2021. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Vegyünk egy sima oldalfelépítést: középen maga a cikk, az oldal tetején, alján, jobb és bal felén meg egy-egy reklámmal. Ez 4 reklám/oldal/cikk.


Viszont ha azt a cikket felosztjuk 3 részbe, akkor bár a 4 reklám/oldal marad. De 12 reklám/cikk lesz, 4 reklám/cikk helyett, mert nőtt az oldalak száma.


Így végül lett 12 reklám/3 oldal/1 cikk ami egyenlő 4 reklám/oldal/0,33 cikk. Kevesebb tartalom, és ugyanannyi reklám mintha normálisan lenne.

2021. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Régi vágású szerkesztő gondolom, mint ember. Tehát aki nehezen szokott hozzá a számítógépes közeghez, mert addig papírra nyomtatta a szöveget, képet.


Hát, ez nekem nem annyira reális, hogy direkt azért még szétvágja (-és megnehezíti a dolgát, plusz munkát csinál magának -), nekem akkor már egyértelműbb szóval ez, hogy a reklámok miatt; de tehát ez is egy érdekes gondolat volt.

2021. jún. 14. 16:55
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezekre is mentek a zöldek.
2021. jún. 14. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!