Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azért is teszem jól, ha...

Azért is teszem jól, ha idegent nem igazolok vissza facebookon, mert nem csak azért mert ismeretlen, hanem az sem biztos mindig, hogy tudatosan jelölt be, hanem véletlenül is rá lehet nyomni valakire?

Figyelt kérdés
Egyszer volt, hogy bejelölt egy csaj facebookon, nem igazoltam vissza, mert nem ismerem, aztán rá 9 hónap után megsajnáltam és gondoltam, jó visszaigazolom, mert mi baj lehet belőle és utána ő meg ki is törölt engem az ismerősei közül.
2021. máj. 8. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2021. máj. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a kérdés, hogy azért se érdemes minden ismeretlent visszaigazolni, mert az se biztos, hogy tudatosan kezdeményezte-e a jelölést?


Tehát, hogy véletlenül is rá lehet valakire nyomni a jelöléseknél?

2021. máj. 8. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet véletlen.

Ha valaki idegen bejelöl, először megnézem az adatlapját, hátha ismerem mégis.

Ha nincs közös pont az életünkben, akkor írok neki egy üzenetet, hogy "Szia! Latom,jelölték ismerősnek. Sajnos nem jut eszembe honnan ismerjük egymást, frissítenéd az emlékezetem?"

Volt, aki vissza írt, hogy hibás kattintás, tényleg nem ismer.

Olyan is, aki nem reagált.

Ezeket törlöm.

Hangsúlyozom, hogy én nagykorú vagyok, ha fiatal lány vagy, akkor lehet, hogy pedofilok jelölnek be, érdemes a profilod privátra állítani, és ellenőrzni a kepeket.

2021. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én egy 22 éves fiú vagyok, de volt olyan, hogy egy lány bejelölt ismerősnek, aztán én visszaigazoltam és utána pedig kitörölt az ismerősei közül.


Szóval ezért következtettem, hogy azért teszem jól, hogy ismeretleneket nem igazolok vissza, mivel a jelölés küldése akár lehet véletlen is, sokan nem is tudják mindig, hogy kire kattintanak rá.

2021. máj. 30. 12:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!