Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sehogy se tudok, az eduroam...

Sehogy se tudok, az eduroam hálózatára csatlakozni. minden nevel, jelszóval,próbálkoztam már az eduroam cat aplikacioval is.mi lehet a baj ? Régen tudtam csatlakozni bármilyen készülékel.most meg semmivel se tudok mindig hibás jelszót ír ki?

Figyelt kérdés
Mi lehet a baj ? Van három felhasználó nevem jelszóm is.lelet tiltva a csatlakozás az eduroamra? vagy mi lehet a baj? én ezt nem értem!

2021. febr. 20. 16:58
 1/4 Argloss ***** válasza:
Megeshet, hogy deaktiválták azt a 3 fiókot.
2021. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a régi telefonommal még mindig ratudok csatlakozni! csak új keszelukel nem megy már mi lehet a baj?
2021. febr. 20. 17:16
 3/4 Argloss ***** válasza:

EAP módszert PEAP-ra kell állítani.

Hitelesítés második fázisa MSCHAPv2.

CA tanusítványnál be lehet nyomni, hogy ne hitelesítse.

Azonosság, jelszó meg nyilván ami van.

Ha nem megy, akkor meg fel kell venni a kapcsolatot a rendszergazdával.

2021. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt írja ki leválasztva? Sehogy se enged be már! Probalkozal más intézményeknel csatlakozni? Lehet az adott intézmény letiltotta a hozzáférést?
2021. febr. 20. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!