Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy youtube csatornával...

Egy youtube csatornával mennyit tudnék keresni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 1000 feliratkozó és 4000 óra megtekintés kell hozzá, de nem tudom mennyit tudnék keresni vele. Ha pl. havi két videót tennék fel 5 ezer megtekintés per darab és 5 percesek a videók az mennyi pénzt jelenthet? Egyébként autós témájú csatornáról lenne szó.

2021. jan. 4. 11:40
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Irtam privatban.
2021. jan. 4. 16:07
 32/36 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató a Bitcoinos tag motivációja. Miért akar ilyen elkeseredetten meggyőzni? (Gondolom beszervez tagokat valamibe.)
2021. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem fog tudni, csak mostmár komolyan kiváncsi vagyok mit csinált. Szerintem az elmúlt hetekben váltott pénzt bitcoinra és pont bejött neki, viszont hamarosan rá fog jönni, hogy nem csak felfelé megy az árfolyam.
2021. jan. 4. 19:33
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz vele, mert tipikus bullshit hívószavakat nyomat:

"kockázat nélkül", "miért ne próbálnád meg", "bukni nem tudsz", "visszaváltod és kész" (már ha bárki hajlandó pénzt adni egy lejtmenetbe került valutáért).

2021. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Yes-yes tudom ismerem, instagramon is lehet találkozni ilyennel, de a végére akarok járni mostmár.
2021. jan. 4. 19:41
 36/36 anonim ***** válasza:

"Nem fog tudni, csak mostmár komolyan kiváncsi vagyok mit csinált. Szerintem az elmúlt hetekben váltott pénzt bitcoinra és pont bejött neki, viszont hamarosan rá fog jönni, hogy nem csak felfelé megy az árfolyam."


Évek óta felfelé megy.


Semmibe nem akarlak beszervezni. Semmilyen meghívót vagy ilyen hülyeségeket nem küldök. Csak azt mondtam, hogyha annyira kell a pénz, akkor így kockázatmentesen szerezni tudsz. :)

2021. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!