Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy youtube csatornával...

Egy youtube csatornával mennyit tudnék keresni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 1000 feliratkozó és 4000 óra megtekintés kell hozzá, de nem tudom mennyit tudnék keresni vele. Ha pl. havi két videót tennék fel 5 ezer megtekintés per darab és 5 percesek a videók az mennyi pénzt jelenthet? Egyébként autós témájú csatornáról lenne szó.

2021. jan. 4. 11:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Ez függ a megtekintők számától, a megtekintések időtartamától, és a megjelenített reklámok számától is.

2021. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
Havi két videóval 5 ezer megtekintéssel nem fogsz keresni semmit. 1 év után talán kitudod venni a pénzt.
2021. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
62%
Te kb semmit, ha ezt itt és így kérdezed.
2021. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

#1 Tehát pontos adatok kellenek ahoz hogy bármit is lehessen mondani erről.

#2 Akkor mennyi az a megtekintésszám amitől lehet pénzt keresni?

#3 El tudnád magyarázni miért?

2021. jan. 4. 12:54
 5/36 anonim ***** válasza:
51%
#4 mert tele van fosva a net hozzád hasonlókkal, akik kb a semmiből akarnak pénzt keresni. Milyen tartalmat szeretnél gyártani?
2021. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Idő.

Egy csatornát fel kell futtatni, ismertté kell tenni, és utána lehet monetizálni (= pénzt csinálni belőle).


Havi egy-két videó ritkán elég a figyelem fenntartásához.

Sok pénzhez sok befektetésre van szükség (pénz ÉS/VAGY idő és energia), és csak utána kezd el megtérülni.


Elhivatottaknak, kitartóknak és a témájuk iránt szenvedélyes embereknek járható út.

2021. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

#5 utcai drift videók lennének, illetve ilyen csapatós. Mint pl Ámon olivér régebbi videói, ahol Suzukival csapatta.

#6 Van két instagram oldalam kb 8000 követővel igaz nem ilyen témában, de akár onnan az első pár száz feliratkozómat meg tudom szerezni. Ettől függetlenül igazad van. Csak szerettem volna megtudni, hogy kb mi merre hány Ft a youtubeon

2021. jan. 4. 13:10
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
#7 irgalmatlan sok idő, reklám és rajongó kell, hogy ebből szemmel látható pénz legyen, az is inkább a szponzoroktól, viszont ha azt meg túltolod a videóidban, akkor meg elpártolnak a rajongók. Szerintem ne a pénzre koncentrálj, építs egy rajongói bázist és pár év múlva térjünk vissza a dologra.
2021. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Jó alap a 8000 követő arra, hogy kipróbáld magad.

De nem garancia. Van olyan ismerősöm, akinek 10+ ezer követős Instafiókja van, mégis szenved a pénzcsinálással belőle.

2021. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

#8 mit értesz szemmel látható pénz alatt? Én igazából egy 20 ezer forint havi bevételt szerettem volna elérni egy fél év alatt, nem tudom ez mennyire megvalósítható. Igazából csak egy kis zsebpénzt akartam keresni ezzel.

#9 50-100 ezer követő között lehet leghamarabb bármi féle pénzt keresni insta oldallal.

2021. jan. 4. 13:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!