Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy youtube csatornával...

Egy youtube csatornával mennyit tudnék keresni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 1000 feliratkozó és 4000 óra megtekintés kell hozzá, de nem tudom mennyit tudnék keresni vele. Ha pl. havi két videót tennék fel 5 ezer megtekintés per darab és 5 percesek a videók az mennyi pénzt jelenthet? Egyébként autós témájú csatornáról lenne szó.

2021. jan. 4. 11:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%
Pénzt akarsz keresni? Vegyél bitcoint, majd add el.
2021. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
#11 Hagyjuk már ezt a hülyeséget.
2021. jan. 4. 13:50
 13/36 anonim ***** válasza:

#10

Oké, de mi a módszer a pénzkeresésre?


- kommersz hirdetéseket futtatni?

- egyéni megállapodás alapján hirdetéseket futtatni?

- jutalékos megállapodások alapján ajánlani termékeket / szolgáltatásokat (pl. alkatrészek, kiegészítők, tuning stb.)?

- Saját terméket / szolgáltatást értékesíteni?

2021. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
#13 Lehet rosszul tudom, de a youtube egy bizonyos feliratkozószámtól fizet minden egyes megtekintésért, vagyis igazából, a megtekintők látnak reklámokat miközben a videómat nézik és azért kapok én pénzt.
2021. jan. 4. 14:00
 15/36 anonim ***** válasza:

Átlag 3-5 perc/video

100.000 összes megtekintés kb 10.000 Ft-ra elég.

2021. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

#14

Ez a "kommersz hirdetéseket futtatni" kategória. A legkevésbé jövedelmezőbb megoldás.


Én a helyedben biztos keresnék hasonló érdeklődésű embereket, akiknek hirdethetem a szolgáltatását. Egy kicsit megkavarod az állóvizet Instán, tartalmakat gyártasz, növeled az elköteleződést (NEM havi 1-2 videóval...), és kereshetsz partnereket - olyanokat, akiknek a hirdetéseivel egyetértesz.


Nekem pár hétig ment Adsense az egyik oldalamon. Igaz, nem nagy látogatottság, de filléreket hozott. Ki sem vettem a pénzt, cserébe megjelent mindenféle lábkörömgomba meg MSZP-hirdetés...

2021. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

"Hagyjuk már ezt a hülyeséget."


Már 400 ezret kerestem bitcoinon az utobbi hetekben.

2021. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

#15 értem, az nem túl sok.


#16 Azért ahoz, hogy valami féle partnereket találjak gondolom kellene legalább egy 4-5 ezer feliratkozó ha jól sejtem? Az insta oldalak nem ilyen kategóriában vannak sajnos de az egyiket át tudom alakítani 2500 követővel rendelkezik.


#17 És mennyit veszítettél?

Illetve mi a stratégiád? Olvastam könyvet a tőzsdéről és ahoz, hogy 400 ezer forintot keress pár hét alatt vagy sok pénz kell, vagy nagyon tapasztaltnak kell lenned.

2021. jan. 4. 15:10
 19/36 anonim ***** válasza:
Hogy hogy mi a stratégiám? Fogtam. Vásároltam bitcoint. És ennyi. Nem kell vele semmit se csinálod. Megy fel az ár folyamatosan. Ez nem tőzsde...
2021. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Sok pénz se kell. Ismerősöm 50 ezerért vett bitcoint pár hete. Már 110 ezret ér.
2021. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!