Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Facebook story-jaimat...

Ha a Facebook story-jaimat rendszeresen megnézi 1 valaki az ismerőseimen kívül (ugye nem látom, hogy ő ki), az azt jelenti, hogy ez az egy ember rendszeresen figyeli a profilomat és figyeli, hogy mikor van kék karika a profilképem körül?

Figyelt kérdés
A beállítások szerint csak az ismerőseim tudnak követni. Ahogy nézem, story-t megosztani csak story-ként lehet. Amiatt merült fel egyáltalán a kérdés, hogy egyébként hogy értesül róla, hogy új történetem van kint?

2020. nov. 22. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
folyamat csekkolja a profilod gondolom
2020. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Messengerről értesül.
2020. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a Messenger egy jó ötlet, de én a Messenger-en is csak a saját ismerősöm story-jait látom. Most direkt kipróbáltam, még a "Messenger kontakt, de nem FB ismerős" profil nyilvánosra állított történetét sem dobja fel a Messenger.
2020. nov. 23. 07:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy követ téged, de nem ismerősöd? Csak tippelgetek.
2020. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beállítások szerint csak ismerősök követhetnek.
2020. nov. 26. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bug. Nekem az elérhetőben volt anno +1 fő.
2020. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!