Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ajánlanatok nekem egy jó...

Ajánlanatok nekem egy jó routert 15ezer Ft-ig?

Figyelt kérdés

Sziasztok, új routerre lenne szükségem, mert a régi elavult és már rosszalkodik. Én ezt néztem ki, szerintetek ez jó fajta?


TP-Link Archer C1200


2020. nov. 16. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkora nethez kell? Illetve mi az a sebesség amit szeretnél belőle kihajtani? Természetesen kábelre vonatkozik, wifin soha nem fogsz gigabitet, de még 300 Mbitet se elérni.
2020. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

18 Mbit/s / 2 Mbit/s garantált:4,8 Mbit/s / 0,8 Mbit/s


Sajnos itt csak mikrohullámú internet van.

2020. nov. 16. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor gyakorlatilag mindegy. Hacsak nem akarsz két gép között gigabittel fájlokat másolni, akkor arra figyelj, hogy legyen rajta gigabites port.
2020. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod, hogy ez jó l, ugye? Mert a jelenlegi az tp-link wr840n annál jobb, nem?
2020. nov. 16. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, annál jobb. De a fizika törvényeit nem tudja megszegni. Ahova a mostani wifije nem ér el, oda az újé se fog. A szüleim is ezzel szívnak... A nappali fala vasbeton, nem megy át rajta semmi, a mobiltelefon is csak azért működik, mert a teraszajtóval szemben van a torony, de a megfelelő szögben kell lenni hozzá. Már egy 30 ezres 4 antennás csodakütyüt vettek, aminek 2 utcával arrébbról is fogom a jelét, ha a fal mellé van téve, de a vasbetonon az se hatol ál. Hiába magyarázom nekik, hogy húzzanak egy kábelt a szobába és be tegyék a routert, azonnal jó lesz, azt nem akarják, inkább szenvednek.
2020. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azzal igazabol nekem nincsen gond, mert konnyuszerkezetu a ház. Csak ez sajnos már kezdett tönkremenni. Ez az új talán jobban viselheti, hogy többen vagyunk rajta.

A vasbeton igen, az más tészta. :D

2020. nov. 16. 12:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!