Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemailben elfelejtett...

ProBMXer kérdése:

Freemailben elfelejtett jelszó és biztonsági kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Freemailben kijelentkeztem véletlen aztán elfelejtettem a jelszavamat biztonsági kérdésre sem emlékszem több mint 10 éves a fiókom nincs másik email cím beállítva POP3 linkel belépett de kijelentkeztem onnan is (hülye fejjel) írtam levelet is a freemailnek de nem hajlandóak megadni a jelszavam.Jelszavakat próbálgattam fel írkálva de még nem sikerült belépnem.Mihez tudok kezdeni?Gondolkodtam olyanban is hogy felhívom őket aztán valahogy igazolom magam.



2020. szept. 19. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod mivel igazolni, hogy tényleg a tiéd a fiók, nem adják ki a belépési adatokat. Tanulva az esetből legközelebb használj jelszószéf programot amibe bemented a jelszavaidat, vagy legalább felírod valahová/valamire/valamibe és azt elteszed - de legalább a böngésződbe mentetted volna, hogy legyen honnan előszedni, mindig rákérdeznek belépéskor. Ha nem jut eszedbe semmi, akkor a fiók elúszott. De legalább annyit javítottak a Freemailen, hogy már nem törlődik automatikusan a fiók. Lehet egyszer majd beugrik, és akkor belépsz.
2020. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hiszed vagy sem, én is pont vissza akartam szerezni a nem mai freemailem. Nos, mielőtt írtam nekik, hogy baj van, elolvastam hogy nem is fognak segíteni, édesanyám készítette a fiókot még annó nekem, így még csak nem is én adtam meg a biztonsági kérdést, mivel nem adják ki a jelszót egy óra próbálgatás után sikerült, figyelj oda kis-nagybetű is számít
2020. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Hidd el le volt írva valahova csak már nem tudom hogy hova másik meg böngészőbe lett mentve és véletlen kibasztam onnan...

2. Próbálgatom írok le minden,még idáig semmi

2020. szept. 20. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!