Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook elfelejtett jelszó?

Facebook elfelejtett jelszó?

Figyelt kérdés

Kertem az e-mail címemre ideiglenes jelszót, azaz hogy be tudjak lépni és újat adjak meg.

Tehát az elfelejtett jelszora mentem rá, és ott az e-mail-t választottam hogy oda küldjék a jelszót.


Miért nem kapok e-mailt?

2napja történt, és a 2nap alatt kb 15-szor kertem jelszót.

És nincs egyetlen e-mail sem.

Spam-ban sincs elakadva.


2020. júl. 8. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy te 1 percen belül megkapod az e-mailt. Ha megbízhatatlan az e-mail szolgáltatód (freemail, citromail), nem biztos hogy tudják kézbesíteni, akkor kicsi az esélye hogy tudsz ezzel a módszerrel boldogulni.

15-ször kifejezetten rossz ötlet volt kérni, mert ha botnak néznek és emiatt tiltják le a fiókod, akkor nem leszel kisegítve.


Azt írod a kérdésben, hogy az e-mailt választottad. Ezek szerint van másik opció is, azokat is meg kell próbálni. De egyszer, esetleg pár óra múlva még egyszer, mert ha sokszor csinálod akkor vagy simán nem veszi figyelembe a rendszer mert még az első sem ment ki, vagy letilt, mert indokolatlan mennyiségű aktivitást mér a belépéseddel kapcsolatban.

2020. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah és akkor nem is küld ?
2020. júl. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!