Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtátok, hogy az IWIW már...

Tudtátok, hogy az IWIW már nem divat?

Figyelt kérdés
egy 15 éves mondta nekem, hogy az iwiw az már nem divat, hanem a facebook ! azt mondod le vagyok maradva ?
2010. aug. 4. 11:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Nemtudom, hogy jön egy ember ahhoz, hogy azt mondja, hogy egy közösségi oldal "már nem divat", ezt így szerintem nem lehet megmondani. Tény, hogyelkezdett mostanában terjedni a Facebook, de attól függetlenül rengetegen használnak mellette Iwiwet.
2010. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Neten olvastam én is ezzel kapcsolatban egy cikket, hogy az iwiwnek leáldozott, és onnan már egyre többen törlik a regisztrációjukat és átpártolnak a Facebookhoz. Pedig sztem a Facebook egy f0s, de a sok tini már arra teszi fel a pózer, szájcsücsörítős, mellkidobós fotóit. Hát tudod, az iwiwnek volt egy fénykora, és az leáldozott, ez van, semmi sem tart örökké :( Pedig az iwiw sokkal jobb sztem, a Facebook olyan átláthatatlan és idegen számomra. :S
2010. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
82%
Én am lehet szájbavágtam volna azt a kölyköt.
2010. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
73%
Ahhoz képest ugyanúgy használja mindenki.Nekem valahogy nem olyan szimpi a facebook.
2010. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
82%
Hát én eddig nem tudtam :)de engem nem is érdekel, h mi a divat, mi nem. Am a facebokkról csak annyit, h nagyon gagyi én is voltam fent rajta egy ideig, de töröltem mert elég kezdetleges. De az iwiw már 4 éve megvan:)
2010. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2010. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Én nagy iwiw fan voltam, de 2-3 hónapja facebookot használok és sokkal bejön, azóta 3-4 naponta nézek rá az iwiw-re. AZ összes ismerősöm azt hazsnálja szinte, tele van az üzenőfal, nem kihalt. Szal igen, a facebook a menő, de hozzátenném, hogy inkább a fiatalabb korosztálynál. Idősebbek még mindig iwiweznek.
2010. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

a facebook meg 6 éve de ne zavarjon :D

amúgy meg mit vár az iwiw, hogyha nem képesek megoldani hogy minden böngészőn normálisan működjön a honlapjuk, én is elpártoltam tőlük...

2010. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is iwiweztem, de sosem voltam elájulva tőle, főleg, hogy vagy lassú volt, vagy egyáltalán nem működött. És persze attól is herótom volt, hogy minden almalmazásom kipakolta magát az üzenőfalra, és boldog-boldogtalan láthatta, mit csinálok, ezért inkább hanyagoltam. Facebookon legalább rákérdeznek, közzé akarom-e tenni vagy nem. Az oldal minden böngészőn bejön, ráadásul nem is lassan, és sokkal jobb ismerkedési lehetőségeket bizotsít. Az elején nekem is átláthatatlan volt, de mostanra megszoktam.
2010. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az iwiw 2002-es, de ne zavarjon
2010. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!