Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez az új divat mostanában?...

Mi ez az új divat mostanában? (iwiw, többi lent)

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban többször előfordult, hogy értesítettek: XY üzenetet küldött nekem, lépjek be az iwiw oldalamra -szóval a szokásos.


No aztán belépek, és látom ám, hogy valami kb. 16 éves, számomra ismeretlen cicababa (az oldalán csak és kizárólag csábító, pózolós fotók...) küldött nekem valami iszonyat jelentéktelen körüzenetet, hogy pl. nézzem meg ezt vagy azt a youtubon. Egyértelmű, hogy álürügy.


A slusszpoén az egészben, hogy én egy 35 éves családanya vagyok, szóval tényleg nem tudom mire vélni, mi mostanában ez a rengeteg fura üzenet -és mondom, mindegyikben kihívó fotók... Ezek a lányok így szeretnének befutni, arra várnak, hogy talán fölfedezi őket valaki, és mittudomén ajánlatot kapnak a reklámiparban, stb... ?


Ti kaptok hasonlókat? Már kezd idegesíteni.

(azt en kérdezzétek meg, hogy miért nem a csajokat kérdezem, ugyanis nem válaszolnak)


2010. aug. 25. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek spammerek, jelentsd őket, és kizárják az oldalról. Én már vagy 10 csajt töröltettem :)
2010. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

jah levélszemét

Töröld és kész

2010. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de tulajdonképpen mi ezzel a céljuk? Mi az a "spammer"? A spam-ek nem kéretlen reklámüzenetek? De hát minek akar youtube-os videóklipet reklámozni?


Jaj, nem értem, bocs! (látszik, hogy nem vagyok már mai csirke... el vagyok maradva kissé...)

2010. aug. 25. 12:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval a célt nem értem, mit akarnak elérni.
2010. aug. 25. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az iWiW nem divat már, a faszbúk a divat. Amúgy linkeld be a képeit...;)
2010. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Youtubeon vannak videók, amiknek feltöltői a youtubetól részesedést kapnak a reklámbevételből.

Gondolom ilyen videók linkjeit küldözgeti, minél többen nézik meg annál több a pénz.


Be kell jelenteni, és majd kitörlik a fenébe, sajnos vannak ilyen retardáltak...

2010. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden világos! köszi! :-)
2010. aug. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!