Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál működik a login.live.co...

Másnál működik a login.live.com weboldal?

Figyelt kérdés
Ez a Microsoft weboldala és most nem lehet vele bejelentkezni, és minden más Microsoftos alkalmazás is hibát ír mert nem tudja elérni. Másnál működik?
2020. jún. 28. 10:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tor böngészővel is próbáld meg, úgy jó?
2020. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Tor-t nem használok, és nem is szeretnék, de Firefox-szal megpróbálom, bár ha pingelni nem lehet, akkor elvileg semmivel sem kéne működnie, Torral sem.

Firefox-szal sem megy. Jelenleg Windows 10 1909-es Windows-t futtatok.

2020. jún. 28. 18:25
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy ezzel KELL használnod, csak hogyha azzal működik, akkor el tudunk indulni egy irányba.
2020. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném, hogy sok értelme lenne kipróbálni, mivel a Microsoft alkalmazásai továbbra is a saját böngészőjüket fogják használni. Persze ha gondolod letöltöm, holnap kipróbálom, ha megírod az Orion-os címét.
2020. jún. 28. 19:25
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, megoldódott a probléma.


Mégis a pi-holellal volt baj, valami DNS-sel kapcsolatos titkosítást kellett kikapcsolni.

Ezután frissítettem a pi-holet, de valami nagyon elromlott 😕

Be sem indul.

Na mindegy, ezt már valahogy meg tudom oldani, a lényeg, hogy mostmár el tudom érni.

2020. jún. 30. 15:10
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz! 😉
2020. jún. 30. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!