Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem lehet valahogy visszaállít...

Nem lehet valahogy visszaállítani a régi Gyakori kérdések megjelenést?

Figyelt kérdés
Csak nekem nagyon zavaró és megerőltető a szememnek, valamint nem is tudok rajta kiigazodi? Van valami lehetőség rá?

2020. máj. 12. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is borzasztó, átláthatatlan. Én nem találtam módot a visszaállítására.

Talán később lesz sötét téma vagy valami, mert ez így katasztrofális.

2020. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2020. máj. 12. 12:15
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem vészes ez, gyakorlatilag csak a kinézet változott, meg az, hogy nem kell külön oldalt betölteni a válasz írásához, de minden ott van ahol eddig volt. Amivel viszont baj van, azok a színek.
2020. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Nekem is kisül a szemem. Ehelyett pl. adhatnának lehetőséget szövegformázásra, dőlt betűk, félkövér etc.
2020. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Én bízom benne, hogy ez valami félkész verzió. Aztán nap végére/holnapra elkészül az oldal.

Ez így kb használhatatlan

2020. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Meglepődni én személyszerint nem lepődtem meg eme igénytelen munka láttán. Már a mobilbarát verziót sem tudták normálisan elkészíteni (amit azóta se használok soha érthető okokból) ezek után nagy elvárásaink nem lehettek az odal készítői felé.
2020. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a választ, de ez tényleg szörnyű. Sajnos ezek a fejlesztők mindig változtatnak valami,mert hát csak akkor kapnak pénzt, ezért sokszor kényszeredettek a változtatások. Számomra alapvető bajnak az tűnik, hogy így áttekinthetetlen az oldal, egyetlen pillantásra nem áttekinthető, ide-oda mozog az ember szeme. Olyan, mint amikor a moziban az első sorba vált jegyet az ember és a szélesvásznú filmnél ide-oda kell nézni és eközben még az ember feje is belefájdul. A tehetségtelenség egyre általánosabb.
2020. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De akkor már lehetne valami koncepció. Miért nem tudják megcsinláni úgy mint pl. a Facebookot? Szerntem nem is harmónikus az oldal. Fent pl. a bal, felső sarokban, az ikon, szintén nagyon nem oda passzol.
2020. máj. 12. 13:33
 9/13 A kérdező kommentje:
Eléggé csotrogány és kőkorszaki volt az előző kinézet, de legalább lehetett használni. Ez is kőkorszakias, csak most próbálják erőltetni hogy modern, de nem az, csak most még kusza is és használhatatlan is.
2020. máj. 12. 14:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy ennyit írok, de most vettem észre, hogy nincs is ott a kép, hogy kérdező vagy válaszoló, nem látszik a százalék, így nem is tudom hogy ki, ki.
2020. máj. 12. 15:25
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!