Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookom szoktam nézni,...

A facebookom szoktam nézni, nem tudom mi alapján teszi ugyanazokat az ismerősöket a legelső sorokba? Aki rámnézett utoljára? Aki a legtöbbet beszél velem?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 15:19
 1/3 anonim válasza:
Ez egy rejtély, én is arra gondoltam sokáig, hogy akivel a legtöbbet beszélek, de nem feltétlen.
2020. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Egyrészt akivel beszélsz, de sokkal inkább azt figyeli, hogy te kit/mit nézel meg vagy lájkolsz legtöbbször és azokat rakja előre. Legalább is csoportoknál, oldalaknál biztosan így csinálja.
2020. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
78%
Az én profilomon általában a legújabb ismerősök vannak előre rakva, de volt már olyan is, hogy teljesen random dobta ki őket, olyan ismerősök jelentek meg, akikkel nem is nagyon beszéltem, és nem is lájkoltam őket. Ismerőseim profilján meg általában a közös ismerősöket szokta bedobni.
2020. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!