Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla gond (bovebben lent)?

Mozilla gond (bovebben lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom mi a baja a Mozillamnak mar egy ideje ezt cssinalja...raktam uj windowst de igyse nem javult meg...Az a baja hogy akarmilyen linkre kattintok beadja megegyszer uj tabkent..es ha raklikkelek az elsore kiszedi a masodikat..( eleg bonyolult)-szal akarmire kaattintok ugyanazt beadja masik tab-kent...es nem tudom mi a baja ...segitenetek..Koszi
2010. júl. 18. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A legjobb ilyekor az Uninstall, töröld le mindenhonnan. Aztán innen tölts be újat:

[link]

Ha megvan, telepitsd és állitsd be a Menűben: Nézet/Eszköztárak/Testraszabás, illetve Eszközök/Beállítások. Ha nem Windows a tűzfalad, azon is be kell majd állítani. Ez a legújabb és a legjobb: Firefox 3.6.6

2010. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, ilyenkor
2010. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ujrainstalalltam es semmi...amugy a tuzfalan mit kell csin...nem nagyon ertek ehhez :D
2010. júl. 18. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:

firefox supportot nézd meg, hátha ír róla valamit


[link]

2010. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kétféleképpen lehet a Firefoxot törölni.

Egyik : Félig-meddig,de ennek nem sok értelme van.

Másik : Teljesen.

A teljes törléshez a pipát ide be kell tenni./ kép /

[link]

2010. júl. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi...igyis kitöröltem de semmi változás...:(
2010. júl. 19. 09:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen trójai vagy hasonló mocsokság lehet a gépeden, sűrgősen futtasd le a virusirtódat. Azok szokták blokkolni a böngészőt.
2010. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!