Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek? Facebook-kal...

Szerintetek? Facebook-kal kapcsolatos!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rövid és hülye kérdés következik, de nekem számít!


Facebook-on bejelöltem még július végén egy illetőt, aki azóta sem jelölt vissza, 2 hete letiltottam, majd visszavontam.


A kérdésem a következő: Miért tűnt el onnan az, hogy ISMERŐSNEK JELÖLTED?


1. Ő távolította el?

2. Én távolítottam el a letiltással?

3. Automatikusan törlődött egy adott idő után?


Bocsi, de ez engem érdekel. Nem szeretem és nem is szoktam facebook-ozni. De ez most fontos.



Köszi a válaszokat előre is. Nem fontos semmi, csak az, hogy miért lebeg ott ismét az, hogy JELÖLÉS, ha egyszer már bejelöltem.



2019. nov. 12. 11:31
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
14%
Mert elutasította a jelölésedet.
2019. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Itt az a lényeg, hogy már régebben jelöltem be, azóta el sem fogadta és el sem utasította. Ma felmentem és azt láttam, hogy már nincs ott, csak az, hogy JELÖLÉS.


Szóval akkor tényleg ő csinálta ezt? Csak mert mondom, hogy hónapokig így volt. Erre most?

2019. nov. 12. 11:43
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te nem látod, ha ő elutasítja, csak azt ha elfogadja.


Valószínűleg a tiltás miatt van. De minek tiltasz le valakit, aki nem is az ismerősöd és vissza se jelöl? :D

2019. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Na igen, ez az a része a dolognak, ami magánügy. Tehát nem mondom el. De már nem emlékszem, hogy a tiltás után még így volt-e vagy sem.


De ha ő elutasítja, akkor nyilván én látom, hogy az ISMERŐSNEK JELÖLTED az megváltozik JELÖLÉSRE, igaz?


Most akkor melyik?

2019. nov. 12. 12:00
 5/31 anonim ***** válasza:
Vagy az 1-es, vagy a 2-es.
2019. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Ezzel nem megyek sokra.

Én szerintem ő utasította el, mert nekem rémlik, hogy még a tiltás után az ISMERŐSNEK JELÖLTED volt ott.


Valaki? Konkrét válasz?

2019. nov. 12. 12:25
 7/31 anonim válasza:
Ha te bejelölted és átváltott "ismerősnek jelölés"-re akkor elutasította a jelölésedet. Ha eltűnt az "ismerősnek jelölés" rész akkor ő tiltotta le hogy ismerősnek jelöld. Ha letiltottad akkor az adatlapját se tudod megnézni,hanem először fel kell oldanod.
2019. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Ennél konkrétabb választ szerinted ki adhat? Ha ő utasította el a jelölést, akkor az 1-es, ha a tiltásod miatt tűnt el, akkor a 2-es.

Most médiumok vagy jósok jelentkezését várod, akik egyrészt kitalálják hogy ki ez az illető, és még azt is látják hogy mit csinált facebookon?

2019. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Te nem érted vagy mi?


Mondtam, hogy kb. 2 hete letiltottam, de egyből fel is oldottam!


Egész végig ISMERŐSNEK JELÖLTED, nem pedig ISMERŐSNEK JELÖLÉS VOLT OTT!


Ma felnéztem facebook-ra és már csak a JELÖLÉS volt ott.


Már nincs letiltva, de ne zavarjon téged.


És az a kérdésem, hogy vajon most ez azért van, mert én letiltottam, majd feloldottam vagy pedig azért, mert valszeg ő utasította vissza?

2019. nov. 12. 12:32
 10/31 A kérdező kommentje:

Számomra pedig fontos ez a dolog, tudom, hogy ezt ti sem tudhatjátok, de gondoltam, hogy ha gyors válasz kell, akkor azt itt megkaphatom.


De most azzal nem leszek kisegítve, hogy 1. vagy 2. opció. Szóval ha letiltom, akkor tényleg eltűnik/törlődik a jelölésem vagy pedig tényleg ő utasította vissza?

2019. nov. 12. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!