Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kerül dupla annyiba az...

Miért kerül dupla annyiba az első alaplap mint a másik kettő? ASUS ROG STRIX B450-F GAMING Alaplap ASUS ROG STRIX B360-G GAMING Alaplap GIGABYTE B450 AORUS M Alaplap

Figyelt kérdés

Miért kerül dupla annyiba az első alaplap mint a másik kettő?


ASUS ROG STRIX B450-F GAMING Alaplap



ASUS ROG STRIX B360-G GAMING Alaplap

GIGABYTE B450 AORUS M Alaplap



[link]

[link]


2019. máj. 16. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

-A b450 Aorustól: Mert az ROG Strix, amik prémium minőséget képviselnek.

-A b360-tól: Mert az Intel alaplap, árban nem is kéne összehasonlítani őket.

2019. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első 3 GPUt támogat, az első csak 2 GPUt. Ezért kerül ennyibe.
2019. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
helyesbítek: mert a b450 Aorusnak Gigabyte a gyártója, ami kevesebbet érő brand, mint a ROG.
2019. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, de lehet mégse értem. Alaposabban megnézve nem csak az a különbség, hogy a 40 ezresbe 3 videokártya megy bele, a 25 ezresekbe pedig csak kettő? Akár gigabyte akáár ASUS rog? Utóbbi kettő ugyanis egy árban van. Sőt a B450 többnek is látszik mint a B360 mégis hasonló az ára persze nem tudom e két adat mit jelent. A 40 ezres is B450 de abban ugye nem 2 hanem 3 videokártya fér el, és nem tudom mit jelent a plusz F betű.


De máskép is kérdezem, mi indokolná, hogy ne spóroljak 15 ezret hanem a 40 ezreset vegyem meg?

2019. máj. 16. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az volna a legegyszerűbb, ha leírnád a konfigod, és hogy mennyit szánsz rá, meg hogy akarod-e húzni a procit, mert ez a barchobázás nem sokra vezet.
2019. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azon kívül nem mindegy melyikbe lehet 3 illetve 2 videókártyát tenni? Ha ilyesmi terverid lennének írtad volna. Amúgy meg nem tudom elképzelni, mi a gond? Akarsz lapot venni, vagy sem. Az ilyen kérdésektől megy fel az ember vérnyomása. Egy életképes egyén a google-t használva meg kapja a választ. Életképtelen google analfabéták meg vergődnek ilyen hülyeségek miatt.
2019. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Strix egy komolyabb deszka, egyik legjobb B450-ös lap, vannak nála rosszabb X470-k, majd szempontból jobb mint a linkelt Gigabyte.

Az inteles Strix meg nem olyan olcsó mint az oldal mutatja, csak az Alza éppen akciózza. Kicsit értelmetlenek találom magát a lapot, de biztos kikutatták a marketingesek, hogy lesz belőle profit.

2019. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Látom közben írtál egy választ kérdező.

A lapok 2:1 arány miatt arra tippelnék, hogy te AMD-s gépet építenél, B360 az Intel. A320/B450/X370/B450/X470 lapok között nézelődj, és ne csak az árukeresős termékfotót.


Gyártói oldalon végigpörgetve láthatod a specifikációt olvasható formátumban, azonos gyártó esetén valszeg még össze is tudod mérni az oldalukon.

2019. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!