Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépem hibája vs a Windows 10...

Gépem hibája vs a Windows 10 hibája?

Figyelt kérdés

Le frissült a win10, le fagyot a gép, egér mozog de semmit se csinál ha rányomtam bármire, ki írt hibákat a meghajtóról és a filmes mappámat át íródót, játék közben újra indult a gép mert frissített. Pár nap sok kék halálom volt és folyton ciklusban, ez miatt újba raktam a win10. Megint frissült, szintén lefagyott, egér megint semmit se ér, és elég lassan is kapcsolt be a gép, pedig ssd-m van, pc led-je egyfolytában csak világított (pedig villognia szabad a piros lednek), ez egy hétig csinálta, ki cseréltem a dvd író sata kábelére és a hdd-ét meg be a dvd íróba, meg szűnt a lassulás, és a led is újra villogót, egy hétig így hagytam, vissza cseréltem a sata kábelt, semmi baj az óta sem, a led is villog. De pár napja megint frissített a win10 szintén nem működött az egér, és néha a tálcán a programok újra tölteni pillanatra villognak.



Szerintem a sata kábelnak semmi baja, mert az óta nincs gond, egyértelmű a win10 rongálja, mert én le teszteltem másik sata kábellal is és vissza is cseréltem és semmi gond. Csak azt vettem észre az alaplapon a sata port kicsit görbe.



Gépem adatai:



TÁP: FSP 400W HEXA



Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)



Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz



Ram: 8GB DDR3 1333Mhz



SSD: Adata 128 GB



Merevlemez: Toshiba 1TB



Merevlemez: WD 1TB



22x dual layer DVD író



2018. aug. 3. 21:18
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
#40 hát gondolom erőből csináltad. Simàn meggörbülhetett
2018. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

A görbébe dugom be a DVD író kábelét úgy jó lesz?


Ritkán használom, de írásra már nem sokáig mert be telik a lemezem és többet nem vesszek.


Nem tudom hogy gondoljátok hogy görbe a vezérlő, de így néz ki, inkább ferdén áll így [link]


Ez baj így áll a sata vezérlő is?

2018. aug. 4. 23:35
 43/48 A kérdező kommentje:
Vagy hagyjam rajta az SSD-t ferde vezérlőn?
2018. aug. 4. 23:49
 44/48 anonim ***** válasza:
Az nem vezérlő, az csatlakozó még mindig. A vezérlő a csatlakozókat, és az azokra felfűzött eszközöket kezeli. Egyébként igen, próbáld meg másikra átkötni az SSD-t. Lehetőség szerint a DVD író/olvasót is máshova kösd, de ha nincs rá lehetőség az sem probléma.
2018. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Miért nem sikerül letiltanom a frissítéseket a szolgáltatásokban?


Tegnap letiltottam, mára már vissza kapcsolta.


A windows update medic service-re meg azt írja, hozzáférés megtagadva.


A programok fél óránként miért töltenek újra a tálcán?


Windows 10 Home

2018. aug. 5. 13:21
 46/48 A kérdező kommentje:
Windows Loader-rel van aktiválva.
2018. aug. 5. 14:16
 47/48 anonim ***** válasza:
A Windows 10 ilyen téren agresszív, valószínűleg a regisztrációs adatbázisban kéne turkálnod ahhoz, hogy kilődd, vagy külsős programot használsz amit személy szerint nem javaslok. Ha érdekel bármi áron, hogyan tilthatod le, akkor nyiss rá egy új kérdést.
2018. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
2018. aug. 5. 18:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!